ZigZag indir |iOS

0
594

ZigZag uygulaması Ketchup tarafından geliştirilen, ücretsiz olarak indirebileceğiniz beceri oyunudur. Adından da anlaşıldığı üzere oyundaki tek amacımız topu sınırların dışına çıkarmadan zig zaglar çizebilmek. Her yaptığımız zig zag sonucu 1 puan alıyoruz ve bu macera topumuz aşağı düşene kadar sürüyor.

iTunes’te oyun kategorisinde en popüler uygulamalarından biri haline gelen ZigZag uygulaması basit bir mantığa dayanıyor, topa yön vermek için ekrana dokunmamız gerekiyor. Oyunun topu yönlendirmek dışında herhangi bir zorluğu bulunmuyor.

Eğer beceri oyunlarına ilgi duyuyorsanız ZigZag uygulamasını iPhone ve iPad için aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak yükleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yarışın ve ulaştığınız yüksek skorları Facebook, Twitter gibi sosyal medya sitelerinde paylaşın. Bakalım ne kadar uzağa gidebileceksiniz.

Bilgi: Sitemizde iPhone ve iPad için indirebileceğiniz ZigZag oyun hileleri yer almamaktadır. Kişisel güvenliğiniz açısından cihazınıza warez dosyalar indirmenizi tavsiye etmiyoruz.

zigzag-uygulama-resimler

Uygulama Adı: ZigZag

Sürüm bilgisi: 1.2

Boyutu: 24.5 MB

Kategori: Beceri/ Oyun

Dil: İngilizce (Türkçe dil desteği yoktur.)

Güncellenme Tarihi: 4 Mart 2015

Destekleyen cihazlar: (iOS 4.3 ve üzeri)
(iPhone 4,iPhone 5, iPhone 6 & Plus, iPad, iPod Touch)

iPhone ve iPad için aa indir