Android için Zenmate indir | VPN uygulama

0
1581

         ZenMate Security, Privacy & Unblock VPN uygulaması sayesinde internet üzerinde güvenli ve özgür biçimde dolaşabilir, cihazınızı enkripte eden Zenmate ile kişisel bilgilerinizi güvence altına alabilirsiniz. En çok indirilen ve beğenilen uygulamalardan biri olan Zenmate Vpn & Security uygulamasını Android telefon ya da tabletiniz için ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Zenmate VPN ne işe yarar?

IP adresinizi gizleyen ve lokasyonunuzu farklı ülkede gösteren Zenmate VPN ile yasak sitelere giriş yapabilir, devletin yasakladığı erişime kapatılan alanları ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanında ülkemizde ara ara Facebook, Twitter, Youtube gibi siteler yasaklanabiliyor. Tüm bu yasaklamalara ve engellemelere karşı önleminizi almak istiyorsanız Zenmate’i deneyebilirsiniz.

Zenmate VPN ücretli mi?

Zenmate VPN & Security uygulamasını bedava indirebilirsiniz, ancak ücretsiz Premium kullanım süresi 1 hafta. Zenmate Premium Aylık kullanım için 2.99 Dolar, yıllık için ise 29.99 Dolar ödeme yapmak gerekiyor.

Zenmate VPN’i nasıl kullanırım?

Uygulamayı indirin, başlatın ve görünmek istediğiniz ülkeyi seçerek VPN’i aktifleştirin. Normalde internete nasıl bağlanıyorsanız, o şekilde gezintiye başlayın.

zenmate-uygulama-resimler

Uygulama Adı: Zenmate Security & Privacy VPN (Google Play indir)

Sürüm bilgisi: 2.3.8

Boyutu: 10 MB

Kategori: Verimlilik

Dil: İngilizce

Eklenme Tarihi: 22 Nisan 2016

Destekleyen cihazlar: Android 4.0.3 ve üzeri

Zenmate VPN apk indir