Yuneec Typhoon Q500 4K Multikopter Teknik Özellikleri ve Kutu içeriği

0
42

Bir dronedan daha ötesini düşünün. 4k video çekimi. Genişletilmiş yazılım fonksiyonları ve sağlam donanımıyla Q500 4K gerçekten de bir multikopterden beklenen performansın çok daha üstünde.

Yuneec Typhoon Q500 4K Multikopter Özellikleri Nelerdir?

Gelişmiş Kamera ve 3- Eksenli Gimbal sayesinde 4k videolarınız size büyük heyecanlar yaşatabilir. İnanması oldukça zor keskin videolar çekebileceksiniz. 12 mega piksel kamerası ile profesyonel fotoğraf çeken birisi gibi fotoğraflar çekebilir, sanatsal yönünüzü geliştirebilirsiniz. Karbon fiberden yapılan bu drone havada kalma süresi fazla olması için hafifliği 1700 gr’ma kadar düşürülmüş.

Yuneec Q500 size mükemmel bir uçma tecrübesi kazandıracak. Genişletilmiş batarya gücü ile 25 dakikalık bir uçma imkânı veren Q500+ çekim yaparken sizi hiç bir zaman zor durumda bırakmayacak. Bu performans zevkinize hizmet edecektir. Özellikleri açısından oldukça donanımlı olan Yuneec Q500 tatmin eden bir performansa sahip.

Yuneec Q500 yine beni takip et fonksiyonu sayesinde çok daha keyif verici bir uçuş sağlıyor. Çekiminiz bitmedi ama çekim yaptığınız yeri bir süreliğine değiştirmek zorundasınız, drone indirip kapatmak daha sonra açmak yerine, İstediğiniz vakit bu teknoloji ürününün beni takip et özelliğini aktif hale getirip sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz.

Oldukça pratik ve kolay bir şekilde uçuşa hazırlanan Yuneec Q500 A ve B pervanelerinin dönmesini sağlayarak sıkıştırma işlemi olunca, drone çok kısa bir süre içinde uçuşa hazır bir duruma gelecektir. Zamandan da tasarruf sağlayan Yuneec Q500 işlerinizi daha hızlı yapmanızı sağlayacak.

Uçuş süresi 25 dakika ve uçuş mesafesi 800 metre olan Yuneec Q500 12 mega piksel kamerası ile hedef takibi yaparak size çok az iş bırakıyor. Bir dronedan daha fazlası olarak size asistanlık ta yapabilecek bir potansiyele sahip.

Yeni nesil bu teknoloji harikası Yuneec Q500 anlık görüntü aktarımı ve titreşimi engelleme özelliği ile çok güzel görüntüler elde etmenize olanak sağlıyor. Görüntülerdeki keskinlik ve netlik sayesinde videosunu çektiğiniz her şeyi daha net bir şekilde seçebilme imkânı veriyor.

Yuneec Typhoon Q500 4K Multikopter Teknik Özellikleri Nelerdir?

4K Video, görüntü çekimi ve kaydı

-5400 mAh Pil amperi

-25 dk havada kalma süresi

-12mp Kamera

-600m görüntü aktarımı

-800m kullanım mesafesi

-30 fps Video Kare Hızı

-CMOS Sensör Türü

-1/2.3 inç Sensör Boyutu

-3 Eksenli Titreşim Engelleme Türü

-420 mm genişlik

-210 mm yükseklik

           Teknik özellikleri açısından oldukça zengin olan Yuneec Q500 bir dronedan beklediğiniz her şeyi karşılamaktadır.

Yuneec Typhoon Q500 4K Multikopter Kutu İçeriğinde Neler var?

-Yuneec Q500 Typhoon 4K Kameralı Multikopter

-4K Kamera Taşıma Çantası

-El için Kamera Dengeleme aparatı

-2 Adet Lipo Pil

-10 Kanal Ekranlı Kumanda Sistemi (FPV sistemi üzerinde)

-Pervane

-Şarj Cihazı

-Şarj Kablosu

*Kutu içeriği bakımından ekstra da ürünlere de sahip.

Yuneec Typhoon Q500 4K Multikopter Yaklaşık Fiyatı Nedir?

İnternet sitelerinde yaklaşık fiyatı olarak 4.900 TL olarak belirlenmiştir. Ama bazı sitelerin indirim kuponları kampanyaları ile birlikte bu fiyat 4.600 TL’ye kadar düşebilmekte.

 

Tıklayınız