Yuneec Q500 Typhoon Gb203 Gimbal Multikopter Teknik Özellikleri ve Kutu içeriği

0
35

Havadan görüntü alma araçları kapsamında geliştirilen Yuneec Q500 Typhoon GB203 Gimbal Multikopter geliştirilmiş uçuş süresi ile yüksek kaliteli görüntüler sağlamaktadır. Geliştirilmiş follow me özelliği sayesinde ayarlanan yükseklikte ve istenilen istikamette hareket kabiliyetine sahiptir. Bu sayede cihazın bulunması istenilen yükseklik kontrol altında tutularak daha güvenli uçuş yapması sağlanmaktadır. Beni izle özelliği sayesinde sarsıntı oluşmadığından profesyonel seviyede takip etme yeteneği oluşturmaktadır. Elde ettiği görüntüler daha net ve anlaşılır pozisyondadır. Takip sırasında elde edilen görüntüler güvenli bir şekilde kayıt altına alınabilir.

Yuneec Q500 Typhoon Gb203 Gimbal Multikopter Özellikleri nelerdir?

Yuneec Q500 Typhoon GB203 Gimbal Multikopter özellikleri sayesinde drone teknolojisinde en iyi şekilde yararlanılmaktadır. Dayanıklı ve kaliteli bataryası sayesinde kesintisiz daha uzun süre uçuşu ile istenilen noktayı takip etme fırsatı sunmaktadır. Aynı zamanda belirlenen hedefi 25 dakika boyunca sürekli takip ederek çoğu adli vaka da kanıt boyutunda görseller sunmaktadır. Beni takip et özelliği sayesinde kullanıcı tarafından önceden ayarlanan ölçülerde yükseklik ve mesafede uçuş ve takip imkanı sağlamaktadır.

Yön değiştirmelerde oluşması muhtemel sarsıntılar follow me ( beni izle) özelliği ile tamamen absürde edilerek çekim hataları ortadan kaldırılmaktadır. Aynı zamanda görüntü kaliteleri acısından önemli ölçüde artı özellikleri elde edilmektedir. Bütün bu hareketleri kullanıcının hafızaya girmiş olduğu ayarlar doğrultusunda gerçekleştiren cihaz typhoon kumandanın bulunduğu noktayı kayıt altına alarak bu bölge kapsamında takip yeteneğini ortaya koymaktadır. Kumanda üzerinde gerçekleştirilen bütün kontroller yer istasyonu şeklinde ortaya çıkarılmaktadır.

Geliştirilmiş yer istasyonu sayesinde bütün kontrolleri bir arada sağlayan alıcı ve görüntüleme üssü oluşturma özelliğine sahiptir. Bu özelliği içerisinde hızlı görüntü aktarımı FPV sistemi, etkili kontrol sinyali barındırmaktadır. Kumanda üzerindeki dijital ekran sayesinde kameranın gördüğü bütün noktaları görüntüleme imkanına sahiptir. Bataryanın şarj durumu kontrol edilerek geri dönüş zamanı ayarlanabildiği gibi eğer cihaz GPS sinyalini alıyor ise bulunduğunuz noktaya geri döndürüp inişini sağlayabilirsiniz.

Havadan en kaliteli fotoğrafların çekimini sağlayan Yuneec Q500 Typhoon GB203 Gimbal Multikopter 4 K video çekiminde son teknoloji drone kalitesini yansıtmaktadır. Etkileyici nitelikte UHD kayıt özelliğine sahip cihaz keyifli bir kullanım imkanı sağlamaktadır.

Teknik Özellikleri nelerdir?

3-Axxsis gimbal iel sarsıntısız çekim

5400 mAh 3S 11.1 V lityum batarya

5.5 inch dokunmatik ekran

25 dakika pil ömrü

ST10+ yer istasyonu

5.8 GHz görüntü aktarım sistemi

3 eksen gimbal teknik özellikleri mevcuttur

Kutu İçeriğinde neler var?

Yuneec Q500 Typhoon GB203 Gimbal Multikopter kutu içeriği

5.5 inch dokunmatik ekranlı kumanda

11.1 V lityum polimer batarya

4 adet yedek pervane

Typhoon GB203 gövde

Usb kablo kutu içeriği olarak verilmektedir

Yuneec Q500 Typhoon Gb203 Gimbal Multikopter Yaklaşık fiyat Ne Kadar?

Yuneec Q500 Typhoon GB203 Gimbal Multikopter yaklaşık fiyatı kredi kartlarına uygulanan taksit seçenekleri ile değişen fiyatlarla 2480 TL ile 3380 TL arasında satılmaktadır. Cihazın yaklaşık fiyatı peşin alımlarda en alt sınırdan işlem görmektedir.