Youtube Studio indir

0
77

Nedir?

Bir içerik üreticisi anlamına gelen YouTube Studio ile kendi varlığınızı yönetebilir ve kanalınızı kolay bir şekilde büyütebilirsiniz. İzleyici kitlenize kolay bir şekilde ulaşmanın yeni yolu olan YouTube Studio ile iletişim kurmakta son derece kolay.

Ne İşe Yarar?

Para kazanmanız için ihtiyacınız olan her şeyi sunabilen YouTube Studio, iş akışlarını hem hızlı hem de etkili bir şekilde sağlamaktadır. Klasik içerik üretici uygulamalarından daha hızlı ve daha kolay olan YouTube Studio, geri bildirimlerin hızlı bir şekilde alınmasını sağlar.

Sizlere mümkün olabilen en iyi platformu sunmak için kendini sürekli geliştiren YouTube Studio, birçok özelliğe de sahiptir. Seyahat halinde iken Youtube kanalınızı yönetmenizi sağlayan YouTube Studio, son dönem istatistiklerinizi görmenizi sağlar ve yorumlara cevap verebilmenize yardımcı olur. Özelleştirilmiş olan bildirimler de en kolay şekilde ekranınıza gelir.

Neler Sunuyor?

YouTube Studio uygulaması birçok yeniliği beraberinde getirmektedir. Daha akıllıca bilgiler sunan YouTube Studio, video görüntüleme, kontrol panelini yönetme, videoları oynatma, analizlere erişme, yorumları denetleme, bildirim alma ve telif hak taleplerini görüntüleme gibi ayrıcalıklar sunmaktadır.

Özellikleri?

Son derece profesyonel özellikler sunan YouTube Studio, daha kısa sürede çok daha fazla şey yapılmasını sağlayan bir özelliğe sahiptir. Daha akıllı video yönetim özelliği olan YouTube Studio, akıllı filtreleme ve yerinde düzenleme fırsatı sunar. Başlıklar, açıklamalar ve ayarlar gibi özellikleri tek bir yerden yönetmeyi sağlar.

Hesaplara erişimi daha akıllı ve kolay bir yöntem ile sunma özelliği olan YouTube Studio, güvenlik ve özel hesap girişimi gibi işlemlerde kontrolün tamamen sizlerde olmasını sağlar. Hassas bilgilere erişim seviyeleri de özelleştirilmektedir.

Nasıl Kullanılır?

YouTube Studio yeni sürüm uygulamasını kullanmak için mevcut içerik stüdyosundan YouTube Studio beta seçeneğine tıklanır. Varsayılan olarak ayarla seçeneği de tıklanarak YouTube Studio uygulamasının yeni sürümü kolay bir şekilde kullanılabilmektedir. Youtube kanalı olan kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlayan YouTube Studio uygulamasından memnun kalacaksınız.

Nasıl İndirilir?

YouTube Studio uygulamasını yüklemek son derece kolaydır. Android cihazlarınızdan Google Play Store menüsüne geçerek arama kısmına YouTube Studio uygulamasının adını yazabilir ve ekrana gelen menüden yükle seçeneğini tıklayarak indirebilirsiniz.

Google Play İçin İndir

AppStore İçin İndir

 

Tıklayınız