Youtube apk indir

0
1124

Dünyanın en büyük sitelerinden biri olan Youtube’u Android cihazlar için indirebilir, youtube’a tarayıcıdan girmek yerine uygulama olarak kullanabilirsiniz. Bilgisayarda yaptıklarınızın çoğunu mobil cihazlarda da gerçekleştirmenizi sağlayan Youtube uygulaması sayesinde video yükleyebilir, Gmail hesabınızla giriş yaparak kanallarınızı, favori videolarınızı, müzik koleksiyonlarını takip edebilirsiniz.

Tüm müziklere, video kliplere ve dünyada yayımlanan videolara Youtube uygulaması sayesinde erişebilirsiniz. Kişiselleştirme özelliği ile favori parçalarınızı kaydetme, düzenleme ve paylaşma ayarları yapabilirsiniz. Google’ın bünyesi altında barınan uygulamayı Google Playsiz indirmek için aşağıdaki Youtube apk indir linkine dokunmanız yeterlidir.

Youtube uygulaması Android 2.3 ve üzeri cihazların tümüyle uyumludur. Samsung Galaxy, HTC, LG, General Mobile Discovery, Casper Via, Sony Xperia, Asus Zenfone ve diğer Android telefon veya tabletler için Youtube uygulamasının güncel sürümünü ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bilgi: Youtube uygulaması video indirme özelliği barındırmamaktadır. Youtube videoları indirmek için  buradaki konumuza göz atabilirsiniz.

youtube-android-apk-indir

Uygulama Adı: Youtube

Sürüm: 10.04.5 APK

Boyut: 11.83 MB

Kategori: Video

Tür: Araçlar

Uygulama Dili: Türkçe

Güncellenme Tarihi: 30 Ocak 2015

Android için Youtube apk indir