Yeni anneler için uygulamalar

0
947

Akıllı telefonlar hayatımıza girdiğinden bu yana uygulamalar sayesinde hayatta karşılaştığımız hemen hemen tüm sorunlara yönelik çeşitli uygulamaları kullanmaya başladık. Elbette yayımcılar yeni bebek sahibi anneler için de hayatlarını kolaylaştıracak pek çok uygulamayı maketlerde indirmemize hazır hale getirdiler. Bu yazımızda hem Android hem de iOs işletim sistemine sahip cihazlarınız için ücretsiz ve ücretli önemli annelik uygulamalarını inceleyerek sizlere tanıtmak istedik.

İşte anneler için incelemesini yaptığımız uygulamalar;

Bebek Gelişimi Takip

Bu program sayesinde hem bebeğinize birbirinden güzel ninniler dinletebilecek hem de Aşısından emzirmesine pek çok takibini yapabileceksiniz. Normalde ücretli sürümü olan bu uygulamanın ücretsiz versiyonunu iki ay boyunca deneyebiliyorsunuz. eğer uygulamayı beğenirseniz iki ay sonunda satın alarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Takip özelliğinin yanında bebeğinizin ayına uygun alabileceği gıdalar varsa bunların neler olduğu ve tariflerine de yer verilmiş geniş kapsamlı ve tamamen Türkçe bir uygulamadır.

Bebek Gelişimi Takip
Bebek Gelişimi Takip
Developer: BardSoft
Price: Free

White Noise Baby

Bebeklerin sessiz bir ortamda uykuya dalmalarını bekliyorsanız yanılıyorsunuz. Bebekler sabit ve sürekli bir ses ortamında daha iyi uykuya dalabilmektedirler. Bunun nedeni belki de anne karnındayken sürekli çalışan mide sesinden ve annenin iç organlarından gelen sürekli ama anlamsız seslere alışkın olmalarıdır. İşte bu bilgiyi kullanan uygulama ile süpürge çalışması sesi gibi pek çok hafif gürültü ile bebeklerinizin uykuya daha rahat dalmalarını sağlayabilirsiniz.

White Noise Baby
White Noise Baby
Developer: TMSOFT
Price: Free
White Noise Baby
White Noise Baby
Developer: TMSOFT
Price: $0.99

Today’s Parent My Family

Çocuğunuz için faydalı pek çok sağlık bilgilerini, eğlenceli etkinlikleri ve çocuğunuzun gelişimi ile ilgili haberlerle dolu bir haber akışı almak için çocuğunuzun yaşını girmeniz yeterlidir.

Ayrıca, Öykü kitabı özelliği, fotoğrafları ve videoları dijital karalama defterlerine dönüştürmenizi sağlar. Daha pek çok incelemeye değer özelliklere sahiptir.

Today's Parent My Family
Today's Parent My Family

 

Bebek MedBasics

Bebeğinizin hayati riskle karşı karşıya kalındığı ani durumlarda hayat kurtaracak şekilde dizayn edilmiş bu uygulama, bebeğin ilk yılında, zehir olaylarından yaralanmalara kadar bilmeniz gereken can kurtaran ipuçlarını sağlar. Uygulama android için 22,5 liradan 15 lira’ya düşmüş durumda.

Total Baby

İlk birkaç hafta boyunca, doktorunuz bebeğin kirli bezlerini, beslemelerini ve uyku saatlerini takip etmenizi isteyecektir. Bu uygulama, banyo zamanları, aşılar, doktor ziyaretleri ve daha fazlası dahil olmak üzere yenidoğanın bakımının tüm yönlerini kaydetmeyi kolaylaştırır. Şimdilik sadece iOS işletim sistemi için mevcut olan uygulamayı aşağıdaki linkten telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Total Baby Pro
Total Baby Pro

 

WebMD Bebek

Ücretsiz olan bu uygulama, doktor onaylı sağlık bilgilerine, hastalıklardan acil durum belirtilerine ve yenidoğan bakım ipuçlarına kadar her zaman ve nerede olursanız olun kolayca erişmenizi sağlayan bilgilerle doludur. Uygulama sayesinde bebeğin yaşına yönelik talimatları büyüme ve kilo kontrolünü de yapabilirsiniz.

WebMD Baby
WebMD Baby
Developer: WebMD, LLC
Price: Free
WebMD Baby
WebMD Baby
Developer: WebMD
Price: Free

 

Tıklayınız