World`s Biggest Sudoku | Sudoku oyunu indir

0
439

Android, Windowsphone ve iOS için En iyi Sudoku oyunu

World’s Biggest Sudoku uygulaması her yaştan oyuncuya hitap eden ve zeka oyunlarından hoşlanan kullanıcıların zevkle oynayabileceği bir oyundur. İçerisinde 350’den fazla Sudoku bulunduran ve tamamı elle hazırlanan Sudoku bulmacasını çözerken büyük keyif alacaksınız. Uygulamayı Android, Windowsphone ve iOS işletim sistemli telefon veya tabletler için ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

worlds-biggest-sudoku-oyunu-indir

İçerisinde 4 farklı seviye barındıran Sudoku çözme uygulamasında Kolay, orta, zor ve çok zor gibi seçeneklerle zekanızı geliştirebilir, vaktinizi bu bulmaca oyununa ayırabilirsiniz. Ödüllendirme sistemini bünyesinde barındıran oyunda 57 farklı görev bulunuyor. Görevleri yaptıkça 45 farklı ödül ile mükafatlandırılıyorsunuz.

worlds-biggest-sudoku-oyunu-indir-2

1’den 9’a kadar rakamları 9×9 kutuda dikey ve yatay düzlemde her bir rakam farklı olacak şekilde yerleştirdiğiniz bu oyunu Android platformu için buradan indirebilirsiniz. Windowsphone (Nokia Lumia) için buradan, iOS sistemli iPhone veya iPad için ise buradan ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. En iyi Sudoku bulmacalarından biri olan World’s Biggest Sudoku’nun keyfini yaşayın.