Who Sesli, Görüntülü Sohbet İndir

0
12

            Günlük hayattaki ihtiyaçlarımızdan birisi de sosyalleşmek ve yeni insanlar ile tanışıp konuşmaktır. Bu sayede yorucu bir günün ardından yeni sohbetler, tanışma ve konuşmalar ile hem yorgunluğumuzu atabilir hem de güzel arkadaşlıklar kurabiliriz. Eğer kişilerin sosyal çevresi yeterli değil ise bu hizmeti veren bazı akıllı telefon uygulamaları da tercih edilebilir. Akıllı telefonlara indirilen bu uygulamalarda hem sesli hem de görüntülü olarak görüşme mümkündür. Uygulama indirildikten sonra kullanımına ait yönergeler de okunmalıdır.

            Sohbet sitelerinin birçoğunda olan uygulamalara ek olarak kullanılan görüntülü konuşma uygulamanın güvenilirliğini ve şeffaflığını da ortaya koymaktadır. Bu sayede konuştuğunuz kişinin gerçekte kim olduğunu da görerek ileriki zamanlarda arkadaşlığınızı sanal ortamdan gerçek boyuta taşıma imkanı da bulabilirsiniz. Böylece kısa sürede indirip kayıt olabileceğiniz bir uygulama sayesinde gerçek arkadaşınızı belki de hayatınızın aşkını bulabilirsiniz.

 Nasıl Kullanılır?

            Akıllı telefon uygulaması olan bu chat ve flört programı indirildikten sonra bir kullanıcı adı oluşturulması ile kullanılmaya başlar. Bu kullanıcı adı sohbet edilen kişi tarafından da görüntülenen bir isim olduğu için en başta belirlenmelidir. Uygulama tarafından istenen yaş ve cinsiyet gibi kişisel bilgiler de daha sonra doğru arkadaşlıklar kurabilmek açısından doğru bir şekilde girilmelidir.

 Öne çıkan özelliği

            Bu chat programının özelliği ise kolay kullanabiliyor olmasıdır. Programda kolayca kullanıcı kaydı oluşturulabilmekte ve sohbete uygun olan kişiler görüntülenebilmektedir. Bu sayede hızlı bir şekilde chat yapmak mümkün olur. Bir diğer öne çıkan özellik ise sohbetin sesli ve görüntülü olarak sürdürülebilmesidir. Birçok uygulamada olmayan bu özellik who programını da öne çıkaran ve tercih edilebilir olmasını sağlayan özelliktir.

 Ücretli mi ücretsiz mi?

            Who chat programını indirmek ve kullanmak tamamı ile ücretsizdir. İnternet bağlantısı olan her türlü akıllı cihazdan bu uygulama indirilip hemen kullanılmaya başlanabilir. Ücretsiz olan bu uygulamaya sonrasında iyileştirme ve geliştirme amaçlı yapılan güncellemeler de ücretsiz olup program özelliklerini düzeltme amacı ile zaman zaman telefonlara gönderilmektedir.

 Hangi portal’dan indirebiliyoruz (ıos ve android)?

             Programın indirilmesi için işletim sisteminin ios ya da android olması yeterlidir. Her iki portalda da who uygulaması indir butonu kullanılarak uygulama kısa sürede indirilebilir. İndirildikten sonra da yukarıda belirtilen adımlar izlenerek bir kullanıcı sayfası oluşturulur. Programın bildirimleri ve uyarı sesleri açılır ise her yeni sohbette ve uyarıda hemen haberiniz olur ve böylece yeni insanlar ile tanışma fırsatınızı her zaman canlı tutabilirsiniz.

Google Play İçin İndir

AppStore İçin İndir

 

Forum Sayfasına yönlendirileceksiniz

 

Son Konular