Whispto apk indir (Android)

0
422

Whispto, yazışmalardan sıkılan kullanıcılar için özel olarak geliştirilen Twitter benzeri mikroblog uygulamasıdır. 2014 yılının sonlarında Google Play Store ve iTunes mağazalarında yerini alan uygulamayı tek bir cümleyle tanıtmak gerekirse; Whispto, düşüncelerinizi 60 saniyeye sığdırarak sesli bir şekilde tüm takipçilerinize ve arkadaşlarınıza aktarmanızı sağlar.

Whispto indir (Google Play)

Ses kaydınızı ücretsiz olarak yayımlayabileceğiniz ve tüm Whispto kullanıcılarıyla paylaşabileceğiniz gibi dilerseniz sesli mesajınıza metin de ekleyebiliyorsunuz. Twitter’da mevcut olan Hashtag (#) benzeri bir etiketleme sistemini kullanarak yapılan aramalar sonucu kendi kaydınızın bulunmasını, daha çok insana hitap etmesini sağlayabilirsiniz.

Buba tarafından yüksek ölçüde yatırım alan fakat hala geliştirilmeyi bekleyen uygulamanın kendi fikrimizi belirtmek gerekirse dünyayı sallayan bir trend haline gelebileceğini söyleyebiliriz. Whispto uygulamasını aşağıdaki indirme bağlantısını kullanarak Android telefon veya tabletler için ücretsiz indirebilirsiniz.

whispto-indir-android-ios-apk

Uygulama Adı: Whispto

Sürüm: 1.2.63 APK

Boyut: 6.0 MB

Kategori: Sosyal Ağ

Uygulama Dili: Türkçe

Güncellenme Tarihi: 30 Ocak 2015

Whispto apk indir