Whatsapp versiyon öğrenme (Whatsapp sürümüm kaç?)

0
1100

Whatsapp ile yeni tanışan kullanıcılar sitemizdeki anlatımlar yardımıyla temel Whatsapp özelliklerini öğrenebilirler. Dünya genelinde en çok kullanılan ve çoğu internet kullanıcısının hayatında büyük yer edinen Whatsapp’ta bilinmesi gereken hususlardan biri de uygulama sürümü.

Whatsapp kullanıcılara daha iyi hizmet sunabilmek adına farklı zamanlarda iyileştirme ve geliştirmeler yapmakta. Bu yeni hizmetlere ulaşabilmek ise otomatik veya manuel güncelleme yapmakla mümkün hale geliyor. Bunun yanında karşı tarafla daha sağlıklı iletişim kurabilmek (Örneğin; Whatsapp uç uca şifreleme) veya Whatsapp’ı telefonum kaldırmıyor diyen kullanıcılar sürüm bilgisine ulaşmak isteyebilir.

Eğer siz de Whatsapp sürümünüzü öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayın. Android (Samsung Galaxy, HTC, LG, General Mobile, Casper Via, Sony Xperia, Meizu, Piranha, Evo ve diğer çeşitli modeller), iOS (iPhone 7, iPhone 6, iPhone 5 ve diğer), Windows Phone için uygulanması gereken işlemler aynıdır.

Whatsapp sürümü nasıl öğrenilir?

1- Telefonun vatsap sürümünün kaç olduğunu öğrenmek için Ayarlar’a gidin.

whatsapp-sistem-durumu-1

2- Hakkında ve Yardım’a basın.

whatsapp-sistem-durumu-2

3- Hakkında’ya dokunun.

whatsapp-versiyon-ogrenme

4- Whatsapp sürümü temsili resimde 2.16.53’tür. Yayımlanan son Whatsapp uygulamasının güncel sürümüne bakmak için www.whatsapp.com adresini ziyaret edin.

whatsapp-versiyon-bilgisi

Whatsapp son sürümü kaç?

Uygulamanın en son yayımlanan versiyonunu öğrenmek için www.whatsapp.com web adresini görüntüleyerek, sahip olduğunuz telefonun işletim sistemine gidin.