Whatsapp ücretsiz indir

0
12842

Whatsapp uygulaması, arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz; birbirinize resim, video ve ses dosyası gönderebileceğiniz sosyal ağ platformudur. İlk çıktığı zamanlarda ücretsiz olarak hizmet veren ve kullanıcılara herhangi bir kota koymayan Whatsapp yaptığı güncellemelerin ardından hizmet bedeli kararı almıştır. İlk yılı ücretsiz olmak şartıyla diğer 1 yıl için kullanıcılardan 1 Dolar gibi cüzzi rakamda ücret talep eden Watsap’ta eğer ilk yılınızı doldurduysanız sonraki kullanım için para ödemeniz gerekiyor.

whatsapp

Whatsapp uygulamasını ücretsiz yapma, sınırsız bedava kullanma gibi bir durum söz konusu değildir. Elbette Whatsapp ödemesi yaparken kredi kartı gerekiyor ve Whatsapp kullanıcılarının çoğunda kredi kartı olmaması internette bedava vatsap aramaları yapmaya yol açıyor.

Whatsap’ı bedava kullanabilmek için yeni bir hat kullanmaya başlayabilirsiniz. Tabii saçma bir tavsiye. 30 Liraya Whatsapp için Avea, Turkcell, Vodafone gibi operatörlerden hat satın alıp, 2 dolar ödemek yerine o hattı kullanmak pek akıl karı iş değil. Ancak fazladan hattınız ya da ailenizden birinde varsa telefonunuzdan o hat ile Whatsapp’a bağlanabilirsiniz. Sevgilisi, kız veya erkek arkadaşı olup da vhatsaba bağlanmak isteyenler bu yolu deneyebilir.

Whatsapp indir /güncelle

Android 

iPhone

Blackberry

Nokia Lumia

Symbian