Whatsapp ücretli mi?

0
637

Whatsapp ücretli mi?

Whatsapp uygulaması, Line,WeChat,Tictoc ve Whatsapp’a benzeyen diğer uygulamalar gibi içerisinde reklam barındırmayan, sade ve kullanıcıları memnun eden bir arayüze sahiptir. İlk yıl kullanımı ücretsiz olan anlık mesajlaşma uygulaması, kullanıcılara sonraki yıllarda sene başına 2 Türk Lirası karşılığında hizmet vermeyi amaçlar.

800px-Whatsapp_logo.svg_

Whatsapp uygulamasının ücreti ne kadar?

Her ne kadar 1 senenin ardından sizden ücret talep etse bile sizlere reklamlardan arındırılmış şekilde iletişim platformu sunması, en hızlı ve sağlam sunucular ile kesintisiz hizmet vermesi vereceğiniz 2 liraya değiyor. Bunun yanında Whatsapp kullanıcılarını abonelik için otomatik ücretlendirmeye tabii tutmaz.

Tüm işletim sistemleri ve telefon modelleri için Whatsapp uygulaması ilk bir yıl ücretsizdir. Daha sonra yıllık abonelik fiyatı 2 Türk Lirasıdır.

Whatsapp’ta 1 yıl dolmadan ücret ödedim. Süre olayı nasıl olacak?

Whatsapp’ta hesap işlemlerinden sürenizi uzattığınızda, ödediğiniz ücret senesi geçerli olan abonelik sürenize eklenir.

Whatsapp’ı silip yeniden kurarsam uygulamayı bedavaya getirebilir miyim?

Whatsapp uygulamasını kullanırken süresi dolan kullanıcılar bu yöntemi denemiş olabilir. Ancak Whatsapp uygulamasını silmek ve ardından tekrar yüklemek size herhangi bir ek süre kazandırmaz.

Whatsapp’ın uzatma fiyatı ne kadar?

1 sene —-> 2.22 Türk Lirası

3 sene —-> 5.98 Türk Lirası

5 yıl ——-> 8.31 Türk Lirası

Whatsapp hesabımın süresini uzatmak için nasıl ödeme yapabilirim?

Ayarlar>Hesap>Ödeme Bilgisine giderek  ister Google Cüzdan isterseniz Online Ödeme yöntemiyle kredi kartınız aracılığıyla ödeme yapabilirsiniz.