Whatsapp indir (Nokia Lumia)

0
8146

Whatsapp Messenger , Windowsphone işletim sistemli Nokia Lumia modeller için indirilebilen ve ücretsiz olarak hizmet veren anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Windowsphone’a indireceğiniz Whatsapp uygulaması sayesinde arkadaşlarınıza ücretsiz olarak mesaj gönderebilir, onlarla iletişiminize aralıksız olarak devam edebilirsiniz.

800px-Whatsapp_logo.svg_

Whatsapp uygulamasında yalnızca mesaj göndermiyor, video, resim hatta sesimizi bile yollayabiliyoruz. Sevdiklerimize sesimizi duyurabilmek için bas konuş özelliğini kullanmamız yeterli. Bunun yanında vatsap sayesinde yaptığımız tüm konuşmaları mesajlaşma bölümünden görebiliyoruz.

Whatsapp uygulamasını Nokia Lumia model telefonunuza buradan indirebilirsiniz. Windowsphone sanal uygulama mağazasına yönlendirileceğiniz link aracılığıyla uygulamayı telefonunuza ücretsiz olarak indirip, yükleyebilirsiniz. Otomatik yükleme yerine Manuel olarak Whatsapp.xap dosyasına sahip olmak istiyorsanız buraya gitmeniz yeterlidir.

Whatsapp Nokia X için indiremiyorum?

Nokia X, Nokia XL ve Nokia X+ modelleri Nokia bünyesinde olup Nokia Lumia modellerinden farklılık göstermektedir. Nokia X Android işletim sistemiyle çalışmakla beraber yalnızca Android uygulama mağazasında bulunan Whatsapp uygulaması veya Whatsapp apk’yı açmaktadır.

Nokia X modelli telefonunuz için Whatsapp indirmek için buraya tıklayın.