Whatsapp indir (Sony Xperia)

0
2866

Whatsapp Messenger, hatlı telefonlar için indirebileceğiniz ücretsiz iletişim uygulamasıdır. Whatsapp’ı Sony Xperia için indirebilir, telefonunuza yükleyerek rehberinizde bulunan Whatsapp kullanıcıları ile doya doya mesajlaşabilirsiniz.800px-Whatsapp_logo.svg_

Android işletim sistemine sahip olan tüm Sony Xperia modelleriyle uyumlu vatsap anlık mesajlaşma uygulaması sayesinde SMS gönderme derdinden kurtulabilir, normal mesajın yanında resim, video, ses ve diğer dökümanlarınızı gönderebilirsiniz.

 

Bunun yanında Whatsapp içi cazip uygulamalardan biri olan Bas konuş özelliğini kullanarak sevdiklerinize sesinizi duyurabilirsiniz. Hızlı sunucusu ve kesintisiz hizmetiyle sizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak Whatsapp uygulamasını Sony Xperia T, Z, X, Pro ve diğer modelleri için indirerek bedava yükleyebilirsiniz.

Whatsapp sosyal ağ mesajlaşma programını Xperia model Android cihazınıza indirmek için buraya dokunmanız (tıklamanız) yeterlidir. Dilerseniz Sony Xperia için Whatsapp apk sürümünü de buradan indirebilirsiniz.

Whatsapp’ı hangi Sony telefonları için indirebilirim? Uygulama telefonum tarafından destekleniyor mu?

Xperia E1, Xperia T2 Ultra, Xperia Z1 Compact, Xperia Z1, Xperia M,Xperia Z Ultra , Xperia L, Xperia SP,Xperia E,Xperia Z, Xperia,Xperia miro, Xperia tipo,Xperia ion HSPA, Xperia go,Sony Ericsson txt pro,Xperia neo ,Xperia arc ,Xperia X8 Zylo Xperia X10,XperiaU,Xperia P,Xperia sola,Xperia, Xperia pro,Sony Ericsson txt,Xperia neo V,Xperia active,Xperia arc S,Xperia ray,Xperia mini modelleri için Whatsapp uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz.