Whatsapp indir (Nokia X)

0
2504

Whatsapp uygulaması, dünya genelinde  en çok indirilen ve akıllı cihazlara yüklenen anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Whatsapp sayesinde hattınızda bulunan rehberiniz ile iletişime geçebilir, doyasıya sohbet edebilirsiniz. Ücretsiz olarak indirilebilen ve 1 yıllık bedava Whatsapp kullanım hakkı tanıyan firma sizlere daha pek çok özellik sunuyor.

Whatsapp uygulaması sayesinde Sms kullanmaya başvurmadan internet aracılığıyla sevdiklerinize, arkadaşlarınıza mesaj gönderebilirsiniz. Yalnızca mesaj mı? Elbette ki hayır. Whatsapp Messenger ile çektiğiniz resim ve videoları, bas konuş özelliği ile kaydettiğiniz sesi de karşı tarafa aktarabilirsiniz.

800px-Whatsapp_logo.svg_

Bunun yanında hattınıza tanımlı olarak otomatik aktifleştirilmiş Whatsapp hesabınızda durum güncellemenizi yazabilir, arkadaşlarınızın durumlarına göz atarak nasıl bir ruh hali içerisinde olduklarını öğrenebilirsiniz. Bunun yanında acaba karşımdaki kişi gönderdiğim mesajı gördü mü görmedi mi gibi sorular da rafa kalkıyor. Eğer yolladığınız metin karşı tarafça görüldüyse mesajın altında görüldü şeklinde işaret çıkıyor.

Whatsapp uygulamasını Nokia X modelli cihazıma nasıl indirebilirim?

Bu başlığı Nokia X kullanıp, Nokia Lumia ile aynı işletim sistemine sahip olduğunu düşünenler için açtık. Nokia X modelleri Android işletim sistemine sahip olduğundan bazı kullanıcılar Windowsphone üzerinden Whatsapp indirmeye çalışmakta ve indirme hatası, indirilemiyor sorunu ile karşı karşıya kalıyorlar.

Whatsapp uygulamasını Nokia X, Nokia X+(Plus), Nokia XL gibi cihazlara hem Google Play sanal mağaza uygulaması üzerinden hem de apk versiyonuyla indirebilirsiniz. Nokia X serisine Whatsapp uygulamasını Google Play üzerinden indirmek ve telefonunuza yüklemek için buraya tıklayın. Yok ben Whatsapp’ın en güncel sürümünü, son versiyonunu Google Playsiz, Apk şeklinde indireceğim diyorsanız buraya tıklayınız.

Not: Whatsapp uygulaması versiyonu 2.11.407 olup, en güncel sürümüdür. Whatsapp’ı indirdikten sonra güncellemeler otomatik olarak yapılmakla beraber tercihinize göre uyarı çıkacak şekilde ayarlamaya gidebilirsiniz.

Android için Whatsapp uygulamasını indir

iOS için Whatsapp uygulamasını indir

Symbian için Whatsapp uygulamasını indir