Whatsapp indir (General Mobile)

0
7658

General Mobile için Whatsapp indir

Whatsapp uygulaması General Mobile Discovery model telefonlar için ücretsiz olarak indirebileceğiniz sohbet programıdır. Dünyada çapında en çok beğenilen ve indirilme rekorları kıran Whatsapp uygulamasını G.M telefonuna yükleyebilir sevdiklerinizle iletişim halinde olabilirsiniz.

whatsapp-logo-indir

Whatsapp uygulamasını mobil veri paketi, 3g veya kablosuz ağ bağlantısı ile kullanabilir, listenizde bulunan arkadaşlarınıza mesaj, resim, video ve sesinizi gönderebilirsiniz. Görüntülü konuşma özelliği olmasa bile kendinize ait videolarınızı Whatsapp’tan yollayabilirsiniz. Bunun yanında bas konuş özelliği ile de operatörlere para kaptırmadan sesinizi karşı tarafa iletebilirsiniz.

General Mobile Discovery ve Discovery Elite gibi modellere Google Play aracılığıyla Whatsapp uygulamasını indirmek ve yüklemek için buraya tıklamanız yeterlidir. Kendi uygulamamı kendim indireyim diyorsanız Google Play’e hiç bulaşmadan Whatsapp Apk sürümünü indirmek için buraya tıklayın.

Telefonumda Google Play yok ki!

Hazır Whatsapp’ı araştırırken telefonuma Google Play’i de yükleyeyim diyorsanız buradaki adresten Google Play apk sürümünü edinebilirsiniz.

Hatırlatma: General Mobile Discovery Apk sürümü günceldir ve son çıkan versiyonudur.