Whatsapp indir (Blackberry OS)

0
2233

Whatsapp, Blackberry için kullanabileceğiniz, cihazlar arası mesajlaşma hizmeti sunan bir uygulamadır. Whatsapp Messenger, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle mesajlaşabilmeniz için ortaya atılmış bir sosyal ağ platformudur. Rehberinizde bulunan arkadaşlarınıza daha da yakınlaşmak istiyor ve bir telefon kadar uzağımda olsun diyorsanız Whatsapp mesajlaşma ve iletişim kurma uygulaması tam size göre.

whatsapp-logo-indir

Whatsapp ilk yılı ücretsiz olmak ve sonraki yıllarda 1 dolar bedelinde ücret talep etmek koşuluyla size eşsiz bir hizmet sunar. Hızlı olması, gönderdiğiniz mesajların anında iletilmesi, SMS’e alternatif oluşu ve resim, ses, video gönderebilme özelliği ile adeta alanındaki uygulamaların en önünde geliyor diyebiliriz.

Tictoc, Tango, WeChat, Line, Viber, Skype ve daha pek çok anlık mesajlaşma uygulamalarına kafa tutan Whatsapp uygulamasını çok beğeneceksiniz. Whatsapp’ı kullanabilmeniz için Veripaketi, 3G bağlantısı veya Kablosuz internet yeterlidir. Blackberry OS işletim sistemine sahip Blackberry model telefonunuza vatsap indirmek ve yüklemek için buraya dokunmanız yeterlidir. Eğer Whatsapp’ı indiremediyseniz Blackberry App World sanal mağazası üzerinden mesajlaşma uygulamasını indirmek için buraya tıklayın. Türkçe dilde hizmet veren App World uygulama dükkanından Whatsapp’ı bedava kapın.