Whatsapp indir (Asus Zenfone)

0
1729

Whatsapp, Android işletim  sistemine sahip olan Asus’un Zenfone marka telefonları ve Memopad modelli hat takılabilen tabletleri için ücretsiz olarak indirebileceğiniz iletişim ve sohbet uygulamasıdır. Whatsapp sayesinde sim kartınıza kayıtlı olan sevdiklerinizle sohbet edebilir, onlarla istediğiniz kadar konuşabilirsiniz.

whatsapp-logo-indir

Whatsapp’ta mesaj göndermenin dışında, resimlerinizi, çektiğiniz fotoğrafları, dökümanlarınızı, videoları ve kaydettiğiniz sesleri de gönderebilirsiniz. Ses göndermek için hemen mesajı gönder butoununun yanında yer alan mikrofon simgesine, Resim göndermek için ise Kamera Simgesine dokunmanız yeterlidir.

Uygulamayı ilk yılı ücretsiz olmak üzere daha sonraki yıllarda 2.20 Türk lirası ödeyerek kullanabilirsiniz. İndirmesi ücretli olmayan Whatsapp uygulamasını buradan telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Whatsapp uygulamasının Asus Zenfone 4, Zenfone 5, Zenfone 6 ve MemoPad 7  sürümüyle uyumlu olan güncel Apk versiyonunu buradan indirebilirsiniz. Apk sürümü güncel ve son sürümdür.

Not: Whatsapp bedava indir, vatsap bedava yükle, ücretsiz vatsab indir şeklinde yaptığınız aramalar ile Full versiyonlu, para ödemeden Whatsapp kullanma gibi bir programa sahip olamazsınız.