Whatsapp Business ile ticaret yapmak daha güvenli

0
171

Whatsapp hayatımızda var olduğunda beri artık bütün akıllı telefonun olmazsa olmazı oldu. Artık yeni nesil sms, kısa mesaj ne demek olduğunu bilmiyor. 1 milyardan fazla kullanıcısı olan whatsapp işletmeler için ayrı bir ücretsiz uygulama geliştirdi. İsmi de WhatsApp Bussiness

Günümüzde ister küçük bir işletme olalım ya da büyük bir şirketin parçası whatsapp uygulamasını kullanılıyoruz. Sanki whatsapp olmasaydı işler yürümeyecekti. Ama artık işimizin o kısmında değiliz. Yasaklı dönemde bir paylaşım hatırlıyorum. Erişimin engelini kaldırın artık iş yapamaz olduk diye. WhatsApp Business’ta erişim engeli olur mu bilmiyorum ama sadece iş odaklı olacağı için müşteri iletişimi de bir adım öteye taşıyacağını düşünüyorum.

WhatsApp Business faydaları

İşletmeniz Hakkında daha detaylı bilgilerinizi profilinize yazabilirsiniz. Adres ve iletişim bilgilerinizi girerek müşterinizin size daha iyi ulaşmasını sağlayacaktır. Ve en önemlisi GÜVEN

Aynı Whatsapp işletme hesabını bir kaç kullanıcı kullanıyorsanız ortak bir dile sahip olmanız gerekmelidir. Bu yüzden hızlı cevaplar seçeneği bulunmakta, karşılama mesajları, meşgul olduğunuzu belirten akıllı mesajlar işinizi kolaylaştıracak.

Ayrıca Müşterilerinizle aranızda ki mesajlaşmalarınızın istatistiğini raporlayıp iletişmizini arttırın.

WhatsApp Business, IOS için daha her hangi bir sızıntı yok. Google Play Store’da Endonezya, İtalya, Meksika, İngiltere ve ABD’de ücretsiz olarak indirilen WhatsApp Business Çok Yakında Tüm dünyada kullanılmaya başlayacak.

WhatsApp Business indirmek için aşağıdaki link’i kullanabilirsiniz.

Google Play İçin İndir

Bu uygulama hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sizce bu uygulamaya daha neler eklenmeli?

Eksik gördüğünüz bir yanı var mı?

 

Tıklayınız