Whatsapp arkadaş bulma

50
19474

Whatsapp’ta arkadaş nasıl bulunur?

Whatsapp anlık sosyal mesajlaşma uygulaması piyasaya sürülmesiyle operatörlerin üzerimizdeki hakimiyetinden kurtulduk. Heleki Whatsapp uygulamasının peşinden Line, WeChat, Tango, Tictoc ve diğer mesajlaşma uygulamaları gelince telefonumuza liraları Sms ya da Dakika değil de internet paketi alabilmek için yükler olduk.

whatsapp-logo-indir

Anlık mesajlaşma uygulamalarının ücretsiz ya da cüzzi rakamda ücretler alarak hizmet vermesi; metin mesajı dışında resim, video, ses ve sticker gönderebiliyor oluşumuz ve SMS’lerden çok daha hızlı mesaj iletimi bizleri Whatsapp ve diğer uygulamalara daha çok bağladı. Whatsapp yalnızca telefonunuza kurmakla yeterli kalmıyor. Whatsapp uygulamasını kullanabilmek için mesajlaşacağınız, uzun süre sohbet edebileceğiniz birileri olmalı.

Whatsapp’ın nimetlerinden faydalanmak için rehberinizde kişilerin olması ve onların da telefonlarında Whatsapp uygulamasının yüklü olması gerekiyor. Whatsapp arkadaş bulmak için rehberinize yeni numaralar eklemelisiniz.

Yeni arkadaşlarla tanışmak, yeni kadınlar bulmak ya da erkeklerle tanışmak günümüz Türkiye’sinde en büyük arzulanan şeylerin başında geliyor. O halde bunu Whatsapp ile gerçekleştirebilir miyiz? Whatsapp ile kız bulmak erkek arkadaşlar edinmek mümkün müdür? Yukarıda da söylediğimiz gibi arkadaş bulmak ve yeni insanlarla flört etmek, dostluk ve seviyeli ilişkiler kurmak için Whatsapp uygulamasındaki listemizde yeni insanları görebilmek adına rehberimize yeni numaralar eklememiz gerekiyor. Whatsapp’ta yeni arkadaşlar bulmak, whatsapp kız adresleri, whatsapp kullanan kızlar, Whatsapp kız bulma, whatsapp numaraları gibi Google aramalarıyla olabilecek bir iş değil.

Whatsapp’ta arkadaş bulma nasıl olur?

Whatsapp bundan kısa bir süre önce rastgele numara yazan ve rehberine ekleyen kişilere tanımadığı insanlarla konuşma fırsatı sunuyordu. Ancak artan şikayetler ve güvenlik tehdidi sebebiyle Whatsapp buna bir son vermek isteyerek ortaya gizlilik ayarlarını attı. Bunun yanında sürekli rastgele numara ekleyip Whatsapp’ta kız bulmaya, yeni insanlarla tanışmaya çalışan kişilerin hesaplarını bir bir engelledi ki bunu hala yapıyor.  Ancak tüm bu Whatsapp dayatmalarına rağmen rehberinize numara ekleyebilir, Whatsapp’tan mesaj gönderebilirsiniz.

Whatsapp‘ta arkadaşlık daveti nasıl gönderilir?