WeChat apk indir

0
501

WeChat uygulaması, Android tabanlı telefon ya da tabletlere ücretsiz olarak indirebileceğiniz sevdiklerinizle iletişim kurmanıza, yeni arkadaş bulmanıza yarayan anlık mesajlaşma, sesli arama yapma ve görüntülü konuşma aracıdır.

İçerisinde barındırdığı çeşitli özelliklerle kullanıcıya eşsiz bir deneyim sunan WeChat her zaman ücretsiz hizmet vermektedir.

WeChat uygulamasının özellikleri nelerdir?

WeChat ile dünyanın neresinde olursanız olun arkadaşlarınızla iletişim kurabilir, sınırsız mesajlaşma avantajından yararlanabilirsiniz. Mesaj gönderme, sesli ve görüntülü arama yapma, arkadaş bulma, fotoğraf ve video paylaşma, oyun oynama gibi özelliklerle WeChat’i çok seveceksiniz.

WeChat Truste sertifikasına sahiptir. Yani gizliliğinizi önemser. Arkadaş radarı aracı, Yakındaki kişiler ve Salla modu ile yeni arkadaşlar bulmak, kız, erkek arkadaşlarla tanışmak çok kolay. Konum paylaşımı yapın. Yabancılarla mesajlaşın, yazdıklarını translate(çeviri) özelliği ile kendi dilinize çevirin. Uygulamayı hem mobil cihazınızda hem de bilgisayarda kullanın.

Siz de yeni arkadaşlıklar,dostluklar , sevdiklerinizle her zaman sınırsız iletişim kurmak istiyorsanız WeChat’i ücret ödemeden yükleyin.

wechat-uygulama-resimler

Uygulama Adı: WeChat (Google Play indir)

Sürüm bilgisi: 6.2.4.51

Boyut: 29.8

Kategori: İletişim

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: 12 Eylül 2015

Destekleyen cihazlar: Cihaza göre değişir

WeChat 6.2.4.51 apk indir

WeChat
WeChat
Developer: WeChat
Price: Free

WeChat
WeChat
Developer: WeChat
Price: Free+

Yukarıdaki bağlantı adresini kullanarak WeChat mobil cep indirebilirsiniz. Android işletim sistemli Samsung Galaxy, HTC, Sony Xperia, Casper Via, General Mobile, LG, Lenovo, Zenfone, Oppo ve diğer cihazlar için uygulamaya ücretsiz sahip olabilirsiniz.