We Heart It İndir

0
3

             Sohbet etmek insanlar için sosyal bir ihtiyaçtır. Kadın erkek herkesin ihtiyaç duyduğu bu aktivite çoğu zaman gerçek hayatta mümkün olmamaktadır. Bunun sebebi ise kişilerin yoğun çalışma temposu, bazı kişisel özellikleri ve farklı sosyal ortamlarda sürekli bulunamama gibi durumlardır. Böyle durumlarda özellikle yeni insanlar ile tanışma ve görüşme zor olduğundan bu duruma alternatif sanal uygulamalar geliştirilmiştir. Bu uygulamalar sadece yeni kişiler ile tanışma değil aynı zamanda sesli ve görüntülü konuşma imkanı vermektedir.

 Nasıl Kullanılır?

            Akıllı telefonlara indirilen bu sohbet uygulamalarına birkaç kişisel veri girmek yeterli olmaktadır. Bu veriler isim, cinsiyet, yaş, yaşanılan şehir gibi bilgiler olmaktadır. Buna göre sohbet uygulamasında uygun eşleştirmeler yapılmakta ve chat odaları kurulmaktadır. Buna göre herkes cinsiyetine göre ya da konuşmak istediği arkadaş cinsiyetine göre özgürce tercih yapabilmektedir. Kullanıcı isimleri sohbet edilen kişiye görünmektedir. Bu isimler ad soyad kombinasyonundan oluşabildiği için adını ve soyadını belirtmek istemeyen kullanıcılar için de her hangi bir takma isim olarak seçilebilir. Uygulamada günlük herhangi bir sohbet saat ya da sayı sınırı da bulunmamaktadır.

Öne çıkan özelliği nelerdir?

            Uygulamanın en belirgin özelliği sizlere görüntülü ve sesli sohbet imkanı sunmasıdır. Birçok flört programı sadece yazılı sohbete izin verirken bu uygulamada dilediğiniz zaman sohbet arkadaşınız da kabul ettiği takdirde görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Böylece uygulamanın ne kadar güvenilir olduğu da test edilebilmektedir. Görüntülü konuşma için telefonunuzda internet bağlantısı olması yeterli olmaktadır. Sesli ve görüntü aramalar ile sanal ortamda tanıştığınız kişiler ile gerçek hayatta da arkadaşlığınıza devam edebilirsiniz.

Bu uygulama ücretli mi? ücretsiz mi?

            Akıllı telefonlara indirilen bu uygulamalar tamamı ile ücretsizdir. Bu sayede akıllı telefonu ve kablosuz ya da mobil internet bağlantısı olan herkes sohbet uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirebilmektedir. Sohbet ederken de internet bağlantısı gerektiren bu uygulama tamamen canlıdır. Bu yüzden konuştuğunuz kişiyle akıcı bir sohbet sağlanması için bağlantınızı kontrol etmenizde fayda vardır.

Hangi uygulama mağazasından indirebilirim?

            Uygulamayı işletim sistemi ios ya da android olan cep telefonu, tablet ve pc gibi herhangi bir cihazdan indirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken appstore ve google play store mağazalarından uygulamanın ismini yazarak indir yazan butona tıklamanızdır. Uygulama birkaç dakika içinde (telefonda yeterli alan hafızası varsa) indirilecek ve otomatik olarak kurulacaktır. Bu aşamadan sonra yapmanız gereken kendinize bir kullanıcı adı oluşturmanız ve uygulamayı kullanmaya başlamanızdır.

Google Play İçin İndir

AppStore İçin İndir

 

Forum Sayfasına yönlendirileceksiniz

 

Son Konular