Android için WalkLogger: Adımsayar (Apk) indir

0
1758

WalkLogger: Adım sayar uygulaması, Android işletim sistemi bulunan telefon ve tabletlere yükleyebileceğiniz, anlık/günlük/haftalık yürüme kayıtlarına ulaşabileceğiniz bir sağlık aracıdır.

Walk Logger adım sayma uygulamasının özellikleri neler?

Fiziksel aktivitelerinizi otomatik olarak hesaplayın. Gün içerisinde ne kadar yürüyüş yaptığınızı, harcadığınız kaloriyi öğrenin. Sağlık bir yaşam sürmek için mobil cihazınızdan attığınız adımların hesaplamasını yapan Walklogger ile gidilen mesafeyi görüntüleyin. Arka planda ve konum bilgisi (GPS çalıştırmayı gerektirmez.) ihtiyacı duymadan çalışan uygulama ile madalyalar kazanarak kendinizi motive edin. Yürüyüş ve koşu çizelgesini ayrıntılı olarak kontrol edin. Sosyal medya üzerinde elde ettiğiniz başarıları arkadaşlarınızla paylaşın.

Adımsayar nasıl çalışır?

Walklogger telefonunuzda mevcut olan ivmeölçer sensörünü kullanır ve sağlıklı adım sayısı hesaplaması yapılması için cihazın vücudunuza yakın olması gerekir. (Örneğin; cep) Tam kapasitif çalışabilirliği sahip olunan Android cihazlara göre değişiklik gösterebilir. Adımsayma uygulamasını Android telefona yüklemek için aşağıdaki apk veya Google Play bağlantılarını kullanın.

walklogger-uygulama-resimler-1

Google Play’den indir

Boyut: 4.4 MB

Kategori: Sağlık

Dil: Türkçe

Gereksinim: Android 2.3.4 ve üzeri

Sürüm bilgisi: 1.7.14

İndir