Vine indir | Android

0
418

Vine uygulaması, Android işletim sistemiyle çalışan telefonlara indirebileceğiniz, kısa video çekme ve paylaşma servisidir. En çok indirilen ve sevilerek kullanılan sosyal ağlar arasında yer alan Vine sayesinde 6 saniye uzunluğunda videolar çekebilir ve Vine fenomenlerini takip edebilirsiniz.

Vine ile neler yapabilirim?

Komik ve yaratıcı videolar çekerek fenomen olabilirsiniz. Instagram, Twitter ve Facebook’ta olduğu kullanıcıları takip edebilir ya da takipçi sayınızı arttırın. Mobil cihazlarda çalışan uygulamanın paylaşma özelliğinden yararlanarak adınızı tüm sosyal ağlarda duyurun. Hashtag sistemini kullanarak ilgili videoyu arayın ya da kullanıcıların videolarınızı bulmasını sağlayın. Popüler videoları, yükselişe geçenleri takip edin. Profilinizi farklı renklerle süsleyin. Arkadaşlarınıza mesaj bölümünden vine mesajları gönderin.

Vine Android uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanabilir, video çekme aracına Google Play mağazası üzerinden veya apk formatında sahip olabilirsiniz. Siz de Vine’ın güncel son sürümünü indirin ve bu platformdaki yerinizi alın.

vine-uygulama-resimler

Uygulama Adı: Vine (Google Play indir)

Sürüm bilgisi: 2.1.5

Boyutu: 18.9 MB

Kategori: Video / Sosyal Ağ

Dil: Türkçe

Güncellenme Tarihi: 8 Nisan 2015

Destekleyen cihazlar: (Cihaza göre değişir)

Vine apk 2.1.5 indir