Android için Bounce Original indir

0
835

Bounce uygulaması, eski renkli Nokia telefonlarda oynadığımız artık Android telefon ve tablet için indirebileceğiniz ücretsiz tünellerden top geçirme oyunudur. Google Play mağazasında Bounce Original olarak geçen uygulama boş zamanlarınızı eğlenceye çevirecek harika bir oyun!

Bounce Original uygulamasının özellikleri neler?

İçerisinde 100’den fazla bölüm bulunan Bounce Nokia oyunu 10 seviyeden oluşuyor.  10 seviye bulunan Bounce’de oldukça basit bir mantığa dayanıyor. HD grafikler, Orijinal leveller ve sezgisel kontroller ile oynanmaya değer.

Bounce original nasıl oynanır?

Oyunun mantığının basit olması gibi oynanışı da aynı derecede kolay. Cihazın sol kısmında yön butonları ve sağ kısmında ise zıplama butonu bulunuyor. Bunları kullanarak ilerlemeye ve tüm halkaların içerisinden geçmeye çalışıyoruz. Oyunda bulunan çeşitli güçlendiriciler sayesinde daha fazla zıplama, küçülme, büyüme vs. ile oyunu daha hızlı tamamlıyoruz. Tabii herşey istediğimiz gibi gitmiyor. Oyun içerisindeki tehlikelerin farkında olmak ve onlardan kaçınmak gerekiyor. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Bounce nasıl indirilir?

Uygulama Google Play Store (Android uygulama mağazası) üzerinden ücretsiz indirilebilir. Google Playsiz, Bounce apk indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı adresini kullanabilirsiniz.

Bounce hilesi var mı?

Şuan için Bounce şifresi, Bounce full mod apk, hile gibi araçlar bulunmamaktadır. Kişisel bilgilerinizin güvenliği açısından zararlı yazılım içerebileceği ihtimaline karşı warez uygulamalardan uzak durmanızı öneriyoruz.

Bounce Original uygulaması tanıtım videosu:

Uygulama Adı: Bounce Original (Google Play indir)

Sürüm bilgisi: 1.1.0

Boyutu: 11MB

Kategori: Oyun

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: 17 Ağustos 2015

Destekleyen cihazlar: Android 2.3.3 ve üzeri
google-play

Bounce original apk indir