Ultimate Car Driving: Classics İndir

0
16

Gün geçmiyor ki Android platformuna yeni bir araba yarışı oyunu eklenmesin. Özellikle mobil kullanıcıların en çok tercih ettiği oyun klasmanı olan yarış oyunları kategorisine yepyeni bir canavar daha eklendi: Ultimate Car Driving: Clasics!

 NEDİR?

Android platformunda birçok yarış oyunu bulunsa da bu oyunların birçoğu kötü grafikleri ve yarış ortamına uygun olmadığı için tercih edilmemektedir. Hatta bazen mobil oyuncuların sinirini bozan fizik motoruna sahip olan yarış oyunları kullanıcılar tarafından geri plana atılmaktadır. Böylece Android platformunda kaliteli keyifle oynanabilecek yarış hissiyatını kullanıcılara sonuna kadar hissettirebilecek ve bazen de çeşitli merak uyandıran araçlarla da yarışma imkanı verecek oyunlara ihtiyaç bulunmaktadır. İşte tam bu noktada TopRacing Games Ultimate car driving: Clasics! İle bomba gibi geldi.

NE İŞE YARAR?

Yarış heyecanını güzel bir şehir ortamında bizlerle buluşturdu hem de tüm oyuncuların ilgisini uyandıran klasik araba çılgınlığını oyuna entegre ederek mobil yarış oyunu oyuncularının kalbinde taht kurmaya aday haline geldi.

 NELER SUNUYOR?

Ultimate Car Driving: Clasics sadece bir oyun değil bizlere klasik arabalarla modern şehir hayatını birleştiren bir ortam sunarak mobil platformlardaki yarış oyunu keyfimizi katlayarak arttırmaktadır.

 ÖZELLİKLERİ?

Oyun geniş bir şekilde tasarlanmış sanal bir açık dünya içerisinde bizlere sunmaktadır. Mobil platformlara optimize şekilde tasarlanmış bu muhteşem açık dünya içerisinde tekli, çoklu, drag ve çeşitli yarın türlerinde sürüş deneyiminizi geliştirmenizi ve içinizdeki yarışçıyı serbest bırakmanızı sağlamaktadır. Tüm bu özelliklerin dışında oyun içi ekonomisiyle sizleri yepyeni ve göz alıcı klasik arabaları kazanmaya teşvik etmekte ve yarışlardan puanlar toplayarak ve daha üst seviyelere çıkmanızı sağlayarak daha zorlu rakiplerle yarışma imkanı sunmaktadır. Ayrıca bu puanlarla aracınızı geliştirmenizi, özelleştirmenizi ve kendi klasik araç garajınızı oluşturmanızı sağlayarak keyifli bir deneyim yaşatmaktadır.

 NASIL KULLANILIR?

Oyunu telefonunuza hızlıca kurarak oynamaya başlayabilir, böylece yarışın ruhuna sahip olabilirsiniz. Oyun Android platformuna özel olarak optimize edildiğinden birçok mobil cihazda takılma olmadan rahatça oynanabilmektedir.

 NASIL İNDİRİLİR?

Ultimate Car Driving: Clasics’ i tüm Android telefonlarda bulunan Google Play Store uygulamasından hızlı ve kolay şekilde indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Google Play İçin İndir

 

Tıklayınız