Twitter apk indir

0
1949

Twitter uygulaması, Android işletim sistemi bulunan cihazınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz en popüler ve en çok indirilen sosyal ağ uygulamalarının başında geliyor. Twitteri’ı Android telefon ve tabletiniz için indirerek takipleşmeye, düşüncelerinizi 140 karaktere sığdırmaya başlayabilirsiniz.

Tüm mobil cihazlarla uyumlu olan ve kendine has şık bir arayüze sahip olan Twitter sayesinde arkadaşlarınızın yazdıklarına, gündemde olup bitenlere göz atabilirsiniz. Daha fazla kullanıcıya ulaşmak, Türkiye, Dünya ve diğer ülkelerin gündemlerine ortak olmak için ise hashtag sistemini kullanarak başlıklara ilişkin yorumunuzu dile getirebilirsiniz.

Twitter kayıt olarak kullanabileceğiniz bir uygulama. Kayıt işlemi için kendinize uygun bir nick seçerek Twitter dünyasına katılabilirsiniz. Bunun yanında düşüncelerinizi 140 karakterle belirtebileceğiniz gibi görsel öge ve video yükleme işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak Twitter apk indirebilirsiniz. Dilerseniz Google Play Store üzerinden Twitter’ı Android cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Bilgi: Uygulama Twitter’in güncel son sürümüdür. İsteğiniz doğrultusunda Twitter eski sürümlerini sizlerle paylaşabiliriz. Samsung Galaxy, HTC, LG, Vestel Venüs, Sony Xperia, General Mobile Discovery, Piranha, Zenfone ve diğer Android telefon ve tabletler için Twitter indirilebilir.

twitter-resimler-4

Uygulama Adı: Twitter(Google Play indir)

Sürüm bilgisi: 5.104

Boyutu: 28 MB

Kategori: Sosyal Ağ

Dil: Türkçe

Güncellenme Tarihi: 16 Nisan 2016

Destekleyen cihazlar: (Cihaza göre değişir)

Twitter apk indir