Twitter indir | iOS

0
904

Twitter’a, desktop cihazlardan erişim sağlayabileceğiniz gibi iOS işletim sistemi bulunan iPhone ve iPad cihazlardan ücretsiz olarak giriş yapabilirsiniz. Bilmeyen telefon ve tabletler kullanıcıları için Twitter uygulamasını tanıtmak gerekirse; tıpkı Instagram’da olduğu gibi takip etme ve takip edilme sistemine sahip. Takip ettiğimiz kişilerin attığı tweetleri ana sayfadan takip edebiliyoruz. Aynı şekilde bizi takip edenler de bizim yolladığımız tweetleri okuyabiliyor.

Bunun yanında takipleştiğimiz kullanıcılara tweette olduğu gibi 140 karakterden oluşan mesaj yollayabiliyoruz. Hashtag sistemini (etiketleme, örnek: #seviyorum) kullanarak daha fazla kullanıcıya hitap etme, Dünya, Türkiye ve  diğer ülkelerin gündemlerine ortak olma şansına sahibiz.

Siz de Twitter uygulamasını iOS cihazınıza yüklemek ve dünyanın en büyük sosyal ağlarından birine katılmak istiyorsanız aşağıdaki indirme linkini kullanabilirsiniz. Twitter, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus ve iPad cihazlarıyla uyumludur.

twitter-resimler-4

Uygulama Adı: Twitter

Sürüm bilgisi: 6.26.1

Boyutu: 54.4 MB

Kategori: Sosyal Ağ

Dil: Türkçe

Güncellenme Tarihi: 16 Nisan 2015

Destekleyen cihazlar: (iOS 7 ve üzeri)

iPhone ve iPad için Twitter indir