iOS için Türk Telekom Online İşlemler indir

0
758

Türk Telekom çatısı altında Avea, TTNet ve Türk telekom hizmetleri birleşti ve arayüzü tamamen yenilendi. Kalitesini daha iyi yansıtabilmek ve en iyi hizmet kalitesine ulaşma için birleşme kararı alan bu servislere, artık iOS platformunda yer alan iPhone ve iPad model cihazlarda, tek noktadan ulaşabilmeniz mümkün.

Türk Telekom Online İşlemler uygulaması sayesinde neredeyse tüm işlemlerinizi 7/24 güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 Türk Telekom Online İşlemler nedir, ne işe yarar, özellikleri nelerdir? 

Uygulama aracılığıyla sahip olduğunuz Avea operatörüne, Türk Telekom (Ttnet internet ve ev telefonu), Televizyona dair işlemleri gerçekleştirmeniz mümkün.

  • Fatura işlemleri görüntüleme ve detaylara ulaşma,
  • Tarife değişikliği yapma,
  • Bilgi, arıza ve destek talebi yaratma,
  • Fatura ödeme, borç görüntüleme,
  • Tarife ve paket bilgilerine ulaşma,
  • İnternet, ev telefonu ve mobil işlemler,
  • En yakın Turk Telekom nerede,
  • Fatura ve görüşme detayı istatistikleri ve grafikleri.

 Uygulama nasıl kullanılır? 

Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını cihazınıza yükledikten sonra İnternet, ev telefonu veya mobil’i seçin. Kullanıcı adınızı yada hizmete bağlı olarak numaranızı girin. Gerçekleştirmek istediğiniz işlemi seçin.

Türk Telekom Online İşlemler giriş yapma

Uygulamaya kullanıcı adı bilgilerinizi girerek veya misafir olarak giriş yapabilirsiniz. Misafir girişi ile hemen başvur, istek bildirimi, en yakın eczane, arıza durumu, şikayet formu oluşturma, hız testi, borç görüntüleme ve ödeme, başvuru sonuç sorgulama, fiber sorgulama işlemleri gerçekleştirilebilir.

Türk Telekom Web işlem şifresi nasıl alınır? 

Avea ve altyapısında bulunan hattınızla ilgili bir işlem yapmak istiyorsanız telefon numaranızı ve internet şifresini girmeniz gerekmektedir. Şifreyi hatırlamıyorsanız veya yeni şifre oluşturmak için *952# ‘yi tuşlayın.

iPhone ve iPad için Türk Telekom Online İşlemler nasıl indirilir? 

iPad veya iPhone için Türk Telekom Online İşlemler indirme aşağıdaki bağlantı adresi kullanılarak, sitemiz aracılığıyla yapılabilir.

Sürüm bilgisi: 2.0

Boyut: 8.5 MB

Kategori: Araçlar

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: 31 Ocak 2016

Destekleyen cihazlar: Android 2.3.4 ve üzeri

iPhone ve iPad için Türk Telekom Online İşlemler indir