Android için Türk Telekom Online İşlemler indir

0
2170

Geçtiğimiz günlerde Avea, TTnet ve Türk Telekom firmaları tek çatı altında birleşti. Bundan sonraki hayatına Türk Telekom adıyla devam edecek olan bu hizmetler için de özel olarak uygulama geliştirildi. Sitemiz aracılığıyla Android platformunda yer alan mobil cihazlar için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirebilir; internet, ev telefonu ve mobil işlemlerinizi bu araç üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom Online İşlemler ne işe yarar, özellikleri nelerdir? 

Bu uygulama Avea, TTnet ve Türk Telekom kullanıcıları için tek noktada toplanmış online işlem yapma aracıdır. Online işlemler programı sayesinde fatura ödeme, borç görüntüleme, tarife ve paket detaylarına ulaşma seçeneklerine gidilebilir. Diğer:

  • Fatura işlemleri ve görüşme, paket detayları,
  • Tarife değişikliği,
  • Bilgi, arıza ve destek talebi oluşturma,
  • En yakın üye ve nöbetçi eczaneleri görüntüleme.

Türk Telekom Online İşlemler nasıl kullanılır? 

Uygulamanın çalışma mantığını web hizmetine oldukça benziyor. Online işlemler uygulamasını mağaza üzerinden cihazınıza indirin. Uygulamayı başlatın ve üyeyseniz kullanıcı adınızı ve Türk Telekom hattınıza tanımlı olan şifrenizi girerek giriş yapın.

Kategorilerden kullanmak istediğiniz aracı seçin. Dilerseniz sık kullanılan işlemler menüsü üzerinden de en yakın bayii, ofis, tarife işlemleri, mobil cep Turk Telekom fatura sorgulama, fatura/tarife detayları, parmak izi ile giriş ayarları gibi işlemler gerçekleştirilebilir.

Türk Telekom Online İşlemler ‘e nasıl giriş yapılır? 

Biliyorsanız kullanıcı adını girerek, eğer yeni iseniz Kayıt ol seçeneğini kullanarak yada misafir girişi ile uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Web Şifresini nasıl öğrenebilirim? 

Eğer mobil işlemler menüsünü açmak istiyorsanız kullanıcı adınızla birlikte *952# ‘yi tuşladıktan sonra cihazınıza gelen şifreyi girmeniz yeterlidir.

Türk Telekom Online İşlemler nasıl indirilir? 

Aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanarak Türk Telekom tarafından geliştirilen Online İşlemler uygulamasını Google Play Store üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında Türk Telekom Online işlemler uygulama güncellemesi yapma veya apk indir mek için en alttaki linke tıklayın.

Türk Telekom Online İşlemler Google Play indir

Sürüm bilgisi: 2.0

Boyut: 8.5 MB

Kategori: Araçlar

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: 31 Ocak 2016

Destekleyen cihazlar: Android 2.3.4 ve üzeri

Türk Telekom Online İşlemler apk indir