Türk Hava Yolları uygulaması indir

0
955

Türk Hava Yolları uygulamasını Android, iOS ve Windows Phone’a indirin

Dünyada en çok uçak yolculuğu yaptıran uçuş firmalarından biri olan Türk Hava Yolları’nın çıkardığı mobil uygulamalardan faydalanabilir, mobil cihazlarınız üzerinden daha hızlı ve güvenli şekilde rezervasyon yaptırabilir ya da bilet satın alabilirsiniz. Yenilikçi yapısıyla dikkat çeken ve gün geçtikçe büyüyen Turkish Airlines firması app(uygulama) üzerinden de sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Hareket halindeyken uçuş rezervasyonu, Check-in ve Miles&Smiles işlemleri gerçekleştirmenize olanak tanıyan THY mobil uygulama oldukça geniş kapsamlı. Turkish Airlines uygulamasını kullanabilmek için internet erişimine sahip olmanız yeterli. Uçakların kalkış ve varış durumlarını öğrenmek, bilet satın almak, rezervasyon ve check in yaptırmak, Miles&Smiles hesabınızı yönetmek Türk Hava Yolları’nın çıkardığı uygulama ile artık çok kolay.

Bunun yanında işlemlerinizi, oldukça şık ve sade arayüzüyle sizlere sunulan uygulama içerisinde hızlı bir şekilde gerçekleştirebildiğiniz gibi, mobil uygulama üzerinden yolcu eklemek, hava limanlarını görüntülemek ve favori hava alanları belirleyerek sonraki aramalarda zaman kazanmak gibi özellikler de bulunuyor. Promosyonlar, indirimler yakalamak; hediye kuponları takip etmek de yine THY Mobil app ile çok kolay.

Aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanarak sahip olduğunuz Android (Google Play), iOS (iTunes) Windows Phone (Windowsphone) işletim sistemiyle çalışan cihazlara Turkish Airlines Mobil indirebilirsiniz. Uygulamanın sitemizde şuan için apk sürümü bulunmamaktadır.

google-play-downloaditunes-downloadwindows-store