Android için Tureng indir

0
850

Ülkemizde en çok kullanılan çeviri sözlük sitelerinden biri olan Tureng.com’un Android uygulaması yayımlandı. Mobil cihazlar için özel olarak geliştirilen Tureng, internet bağlantısı olması koşuluyla kullanıcılara Türkçe-İngilizce ve İngilizce – Türkçe sözlük çeviri hizmeti veriyor.

Android için indirebileceğiniz en iyi ve en kaliteli kelime çevirici uygulamaları arasında yer alan Tureng’te 3 milyondan fazla terim bulunuyor. Geniş kapsamlı, adeta kelime hazinesi olarak telaffuz edebileceğimiz uygulamada kelimelerin Türkçe ve İngilizce karşılıklarının yanısıra, İngilizce sesletimi de mevcut. Kelimelerin okunuşunu Amerikan İngilizcesi, İngiltere İngilizcesi ve Yeni Zellanda aksanı olmak üzere 3 farklı şekilde sesletebilirsiniz.

Güncelenen yapısıyla her geçen gün Android kullanıcılarına çeviri anlamında daha iyi hizmet vermeyi hedefleyen Tureng Android mobil cep uygulamasının 10 yıllık çeviri deneyimi bulunuyor. Oldukça sade ve kullanışlı arayüze sahip olan Tureng çeviride otomatik kelime tamamlama, geçmişte yapılan aramaları görüntüleme, kelimelerin yaygın ve genel kullanımlarını listeleme, ses ile arama yapma özellikleri bulunuyor. Ayrıca uygulama arayüzünü Türkçe ve English dillerinde kullanılabilir.

Eğer siz de İngilizce’ye yaptığınız iş gereği ilgi duyuyorsanız aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanarak Android işletim sistemi bulunan aygıtlara internet bağlantısı ile çalışan Tureng mobil indirebilirsiniz. Tureng yükleme işleminin ardından internetsiz hizmet vermemektedir.

Google Play indir

Sürüm bilgisi: 1.0.7.5

Boyut: 4.6 MB

Kategori: Araçlar / Çeviri

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: 17 Mart 2016

Destekleyen cihazlar: Android 2.3.2+ ve üzeri

 Tureng apk indir