Tinder Plus geliyor

0
443

Günde 1.2 milyar profilin ziyaret edildiği ve Türkiye’de giderek daha fazla kullanıcı sayısına sahip olan Tinder uygulamasında değişikliğe gidiliyor. Tinder,  standart olarak verdiği hizmetin yanında kullanıcılara Tinder Plus ile ilgili bir açıklama yaptı.

Detaylı tanıtım bugün resmi bir açıklama ile gerçekleştirilecek. Tinder Plus, yeni bir güncelleme alacak ve uygulamaya Geri Alma butonu eklenecek. Bu butonu kullandığımızda, Tinder’da gördüğümüz ve beğenip beğenmediğimizi işaretlediğimiz profillerin arasında geriye dönüş yapabileceğiz.

tinder-indir-apk-android

Normalde Tinder uygulamasını kullanırken beğen ya da beğenme olarak seçtiğimiz kullanıcıları tekrar görmemiz mümkün olmuyordu. Ancak Plus bu özelliği sona erdiriyor. Bunun yanında yalnızca çevremizdeki insanlarla değil, başka ülkelerden ve şehirlerden insanlarla da tanışmamız, Tinder’de sohbet etmemiz mümkün hale gelecek.

İlk verilere göre, Tinder Plus farklı tarifelerde karşımıza çıkacak. Çok geniş bir kitleye hitap edecek olan Tinder, farklı üyelik modelleri sunarak, bu üyelikleri 0.99 ila 20 dolar arasında ücretlendirecek. Tinder’in Premium üyelik fiyatları şuan için normal seviyede görünüyor. Zannedersek çok yakın zamanda bu ücretli sistemden bedava faydalanmak için Google’da Tinder Plus full şeklinde çok arama yapılacak.

iPhone ve iPad için Tinder indir

Android için Tinder indir