Tiktok – Musical.ly Burada İndir

0
2

            İnternet âleminin her geçen gün daha çok aktif kullanıcılara hitap etmesi üzerine bazı şirketler kendilerinin bu platformda yer edinebilmek için çıkardığı uygulamalar büyük ses getirmeye başladı. 2018 yılı itibariyle en büyük yankı oluşturan TikTok – Musical.ly uygulaması daha çok gençler tarafından ilgi görüyor. Bu uygulamanın asıl mantığı müzikler eşliğinde insanlara playback yaparak eğlenceli video ve fotoğrafların ortaya çıkması.

 Nasıl Kullanılır?

            TikTok – Musical.ly uygulaması akıllı cep telefonlarına entegre edilmiş, ios ve android işletim sistemine sahip telefonlar ile uyumlu çalışmakta. App Store ve Google Play üzerinden indirdikten sonra uygulamaya giriş yaparak kendinize ait eğlenceli video ve fotoğraflarınızı oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda diğer kullanıcıların yaptığı video ve fotoğrafları zaman akışında görebilir ve bu platform üzerinden sohbet ederek birçok insanla tanışabilirsiniz. Diğer uygulamalara nazaran flört programı olarak da görülebilen Musical.ly, kullanıcılara sağladığı Chat özelliği ile insanlarla görüşme ve tanışma gibi sosyal aktiviteye imkan veriyor. Aynı zamanda oluşturduğunuz video ve fotoğrafları diğer sosyal medya platformları üzerinden paylaşarak daha çok kullanıcılara ulaşabilirsiniz.

 Uygulamayı Öne Çıkaran Şey Ne?

            İnsanların beğenisini hızla kazanmasına sebep olan şey kuşkusuz Vine ve türevleri uygulamalarının kısıtlamalarını bir kenara bırakıp 15 saniye ile 1 dakika aralığında videoları çekmenize izin vermesi. Böylelikle daha eğlenceli ve uzun videolar ile vazgeçemeyeceğiniz bir uygulama oluyor. Geçtiğimiz yıl istatistiklerine göre 100 bin aktif kullanıcıya sahip olan TikTok – Musical.ly, ios ve android uyumlu telefonlar üzerinde kurulan uygulamalar arasında birinci sıraya oturdu bile. ByteDance şirketinin kurmuş olduğu bu uygulama kullanıcılara ücretsiz bir şekilde sunuluyor. Erişimi kolay, ara yüzü yeni ve birçok efektlere sahip TikTok – Musical.ly her geçen gün gelen güncellemeler ile birçok dilde ve konuda insanlara hitap ederek oluşturulacak videoların kapasitesini arttırmayı hedeflemiş durumda.

            Daha öncesinde Musical.ly tek başına bir uygulamayken daha sonrasında kullanıcılar tarafından hem TikTok hem de Musical.ly fazlasıyla rağbet görünce uygulama geliştirici firmalar iki uygulamayı da birleştirerek kullanıcıların her iki uygulamaya da zahmetsiz erişimini sağladılar. Bu iki uygulamaya da ev sahipliği yapan Çin ve ABD ayrı ayrı uygulama tutmak yerine birlikte yapıp daha çok kullanıcıya ulaşmak ve bu alanda en iyisi olmak için daha çok güncellemeler geleceğini şimdiden duyurdu. Kullanıcıların sabırsızlıkla beklediği o güncellemelerin içerisinde birçok müzik, playback ve video konseptleri mevcut. Üstelik daha çok iyileştirme yaparak kusursuzluğu yakalamayı hedefledikleri gözden kaçmıyor.

Google Play İçin İndir

AppStore İçin İndir

 

Forum Sayfasına yönlendirileceksiniz

 

Son Konular

Paylaş
Önceki İçerikWe Heart It İndir