Tidal indir | Android

0
359

Tidal uygulaması henüz Google Play Store’da yerini alan müzik dinleme servisidir. Spotify’ı bilenler Tidal hakkında hemen fikir sahibi olacaktır. Hemen hemen aynı mantıkta çalışan Tidal uygulaması sayesinde 25 milyonun üzerinde müziğe erişebilir, binlerce şarkı klibini izleyebilirsiniz.

Kafa karıştırıcı resimler, sayfaları kaplayan reklamların olmadığı Tidal uygulaması şuan için ücretsiz hizmet veriyor. 75.000’den fazla müzik klibi içeren Tidal uygulamasını Android için indirebilir, internet bağlantısı sağlayarak kliplere, müziklere erişebilirsiniz.

Bunun yanında radyo dinlemek isteyenler de yine Tidal’in Radyo özelliğini kullanabilir. Bu servis ile yapabileceğiniz diğer şeyler ise: Klip ön tanıtım bilgilerine, şarkıcıların biyografilerine ulaşmak; müzik haberlerini takip edebilmek; favori şarkı listesi oluşturmak, çevrimdışı (internet olmadan) bağlanabilme.

Tidal uygulamasını şuan için yalnızca Google Play uygulama mağazası üzerinden indirebilirsiniz. Tidal apk indirmek istiyorsanız bir süre beklemelisiniz. Uygulamanın bazı sitelere apk formatını yayınladığı için telif hakkı davası açmasından dolayı şimdilik apk linkini paylaşamıyoruz.

tidal-google-play-android

Uygulama Adı: Tidal

Sürüm: 1.0.0 APK

Boyut: 18.1 MB

Kategori: Müzik dinleme

Tür: Araçlar

Uygulama Dili: İngilizce (Türkçe dil desteği yok.)

Güncellenme Tarihi: 02 Şubat 2015

Android için Tidal indir