Thuglife Video Maker indir

0
1176

Thuglife video maker uygulamasını Android işletim sistemi bulunan Android telefon ve tabletler için ücretsiz olarak indirebilir, mobil cihazınız üzerinden kendinize ait Thuglife videoları yapabilirsiniz. Thuglife video yapma programını indirerek, son zamanlarda oldukça popüler olan ve internet kullanıcıları tarafından ilgiyle karşılanan Thuglife videolarına bir yenisini ekleyebilirsiniz.

İçerisinde videoya ilişkin düzenleme araçlarını barındıran ve kullanıcıları rahatsız etmeyen, kullanışlı bir arayüze sahip olan Thug lif Video Maker’in özelliklerinden bahsedecek olursak: İster uygulama içerisinden video çekme isterseniz telefonunuzda bulunan videoyu kullanma şansına sahipsiniz. Uygun videoyu seçtikten sonra uygulamamız gereken ikinci adım ise  Thuglife videosunu biçimlendirmek.

Biçimlendirme aşamasında dilediğiniz gibi kesme, kırpma yapabiliyorsunuz. Videoda fazlalık kısımları çıkarabiliyoruz ve arka fona Thuglife müziğini ekleyebiliyoruz. Son olarak videoda hedeflediğimiz kısma Thuglife altyazısı, Thuglife gözlüğü ve sigarasını yerleştiriyoruz.

Siz de Thuglife mobil video yapma uygulamasını Android için indirerek, özgün, komik ve eğlenceli kısa filmler hazırlayabilirsiniz. Uygulamayı aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanarak ücretsiz olarak yükleyin.

thuglife-video-maker-uygulama-resimler

Uygulama Adı: Thuglife video maker (Google Play indir)

Sürüm bilgisi: 1.2.7

Boyutu: 17.9 MB

Kategori: Video

Dil: İngilizce (Türkçe dil desteği yoktur.)

Güncellenme Tarihi: 19 Mart 2015

Destekleyen cihazlar: (Android 4.0 ve üzeri)

Android için Thuglife Video Maker apk indir