Temple Run 2 indir

2
761

Temple Run uygulaması, iOS, Android ve Windowsphone platformlarında oynayabileceğiniz sonsuz koşu oyunudur. En çok indirilen ve beğenilen oyunlar arasında yer alan Temple Run’ı ücretsiz olarak telefon ya da tabletinize indirebilirsiniz. Dilerseniz Temple Run sonsuz koşu oyununun özelliklerine ve içeriğine göz atalım.

temple-run-2-indir-mobil-2

3D grafikleriyle donatılmış ve gayet ilgi çekici bir görünümü olan Temple Run uygulamasında amacımız en yüksek puanı alabilmek ve altın toplamak. Dokunmatiği ve mobil cihazımızı sağa ve sola yatırarak oynadığımız oyunda altınları toplayarak karakterimizi geliştirebilir, puan almayı kolaylaştırabiliriz. Bunun yanında oyunda yandığımız zaman topladığımız yeşil elmasları kullanarak oyunu devam ettirebiliriz.

Bunun yanında bedava elmas ve gold kazanabilmek için oyunun bize sunduğu video izleme, Facebook Sayfasını beğenme gibi özelliklerden faydalanarak ücretsiz bonus toplayabiliyoruz. Sonsuz koşu oyununda karakterimiz eninde sonunda ölüyor ama amacımız pek tabii onu ölümsüz yapmak değil olabildiğince yüksek skora ulaşabilmek.

temple-run-2-indir-mobil

Temple Run, dağda, mağaradaki raylarda ve suda ilerleyerek olabildiğince puan alabilmeyi amaçlar. Boş vakitlerinizi daha keyifli ve eğlenceli geçirebilmek adına Temple Run 2 uygulamasını tablet, phablet ve telefonlarınıza indirebilirsiniz. Uygulama içi satın alma özelliğinden faydalanarak para karşılığı altın veya elmasa sahip olabilirsiniz. iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad modellerinde Temple Run oynamak için buraya tıklayın, uygulamayı cihazınıza ücretsiz indirin. Android işletim sistemine sahip cihazlar için Subway Surfers benzeri oyun olan Temple Run’ı (Tapınakta Koşu) buradan indirebilir, cebinize yükleyebilirsiniz. Temple Run 2 apk indirmek için buraya tıklayın. Windowsphone işletim sistemine sahip Nokia Lumia modelleri için ise buradan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgilendirme: Temple Run 2 uygulaması Android 2.3 işletim sistemi üzeri Samsung, HTC, LG ve diğer cihazlara indirilebilir. Temple Run 2 Blackberry OS ve Symbian tarafından desteklenmemektedir. Nokia X modelleri için Temple Run’ı Android tabanlı modeller için verdiğimiz indirme linkinden kurabilirsiniz.

Bilgilendirme 2: Sitemizde Temple Run 2 apk Full mod sürümü, Temple Run 2 hileleri, hack-tool programları bulunmamaktadır.