Tagged – Karşılamak Ve Flört İndir

0
2

            Tagged uygulaması yeni kişilerle tanışmanıza vesile olacak bir uygulamadır. Bu uygulama ile daha önce hiç görmediğiniz kişiler ile arkadaşlık kurabilir ve hayatınıza yeni kişiler ekleyebilirsiniz. Tagged programının diğer arkadaşlık programlara göre en büyük farkı ise uygulamanın çok eğlenceli olmasıdır. Eğlenceli olmasının yanı sıra görüşme ayarlamakta uygulama içerisinde oldukça basittir. Dünyada 300 milyon kişiden fazla kullanıcısı bulunmaktadır. Tagged flört programı diğer uygulamalara göre en büyük özelliği ise tamamen ücretsiz oluşudur.

 TAGGED NASIL KULLANILIR?

            Tagged kullanımı oldukça kolay bir flört uygulamasıdır. Programa üye olurken öncelikle kişisel bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeniz çok önemlidir. Bilgilerinizi doğru girdikten sonra keşfet kısmından konumunuza en yakın kişiler ile sizi eşleştirir. Böylece civarınızdan çok kolay bir şekilde arkadaş edinmiş olursunuz. Uygulamayı kullanırken sizden istenen bazı izinler olacaktır. Tagged yeni bir sohbet başlatmak ve eşleştirmek amacı ile konumunuzu kullanmak isteyecektir. Konum izni verdikten sonra eşleşme imkanına sahip olacaksınız. Tagged programında uluslararası arkadaşlık edinmekte mümkün. İstediğiniz ülkeyi seçip arkadaş edinmeniz mümkün. Bunun için yapmanız gereken sadece hangi ülkeden arkadaş edineceğinize karar vermek. Tagged programına üye olurken giriş seçenekleri de mevcuttur. İstediğiniz sosyal medya platformunu seçip üyelik kısmını hızlıca geçebilirsiniz.

 TAGGED ÖNE ÇIKAN ÖZELLİĞİ

            Tagged programının en büyük öne çıkan özelliği ücretsiz ve uluslararası arkadaşlık edinmeye fırsat tanımasıdır. Bu sayede 300 milyon kullanıcısına her ülkeden arkadaşlık fırsatı sunan Tagged kullanıcılarından her zaman bu özelliği takdir edilmiştir. Tagged uygulaması tamamen güvenilir bir uygulamadır. Güvenilir oluşundan dolayı istemediğiniz bir kişi ile görüşmeyi kesebilirsiniz. Ve eğer isterseniz o kişiyi engelleyebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın Türkiye’den oldukça kullanıcısına sahip olduğundan geliştiriciler Türkçe dil desteğini de eklemişlerdir. Tagged uygulaması özelliklerini günden güne geliştirdiğinden üye sayısını her geçen gün daha arttırmaktadır. Tagged uygulamasında istemediğiniz mesajlara spam olarak işaretleyebiliyorsunuz. Böylelikle chat daha sağlıklı bir hale geliyor.

 TAGGED ÜCRETLİ Mİ ÜCRETSİZ Mİ?

            Tagged programı tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Android ve İOS desteği olan uygulama her iki platformda da kolayca indirilebiliyor. İki platformda da ücretsiz olan Tagged tanışma uygulaması her geçen gün üye sayısını arttırıyor.

 TAGGED HANGİ PORTALDAN İNDİREBİLİYORUZ?

            Tagged programını ister android ister IOS olsun her türlü platformdan indirebiliyorsunuz. İndir işlemini gerçekleştirdikten sonra hemen yeni arkadaşlıklar edinebiliyorsunuz. Tagged uygulaması güvenilir bir uygulama olduğundan sorun yaşamanız çok düşük bir ihtimaldir. Ayrıca bu uygulamada verileriniz güvenli ortamda tutulmaktadır.

Google Play İçin İndir

AppStore İçin İndir

 

Forum Sayfasına yönlendirileceksiniz

 

Son Konular