System App Remover indir (Sistem dosyaları temizleme aracı)

0
1167

Android için System App Remover (Root) indir 

System App Remover uygulaması, Android telefon ve cihazlar için indirebileceğiniz, cihazı ilk satın aldığınızda beraberinde gelen sistem dosyalarını temizleme, kaldırma, uygulama silme, sistem uygulamalarını hafıza karta taşıma, dosya taraması, apk dosya yükleme gibi işlemleri gerçekleştirmenizi sağlayan araçtır.

Root edilmiş cihazlarda çalışan Sistem uygulamaları kaldırıcı aracı telefonunuzda az yer kaplar ancak işlevi oldukça fazla.

Özellikleri neler?

  • Güvenlidir: Kaldırdığınız uygulamalar sonrasında cihaz taranır ve olası hatalara karşı önlem alınır. Telefondan kaldırmak istediğiniz sistem dosyaları otomatik yedeklenir. Geri dönüşüm kutusunu kullanarak sildiğiniz dosyaları geri yüklemek mümkün.
  • Sınıflandırma: Uygulamalar silinebilir, saklanan ve anahtar modül şeklinde 3 sınıfa ayrılıyor. Temiz ve sorunsuz kaldırma işlemi bu özellik ile çok daha kolay.
  • Çoklu silme: Tek seferde birden fazla uygulama kaldırmayı bu uygulama sayesinde rahatlıkla yapabilirsiniz.
  • Düşük boyut: Az yer kaplayan sistem dosyası temizleme aracı, telefonunuzu yormaz ve ram kullanımı olabildiğince azdır.

En iyi dosya temizleme araçlarından biri olan System App Remover indirmek istiyorsanız Google Play Store’u ziyaret edebilir ya da apk formatında yükleme yapabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı adresinden uygulamaya sahip olabilirsiniz.

Not: Uygulamayı kullanabilmek için cihazın Rootlu olması gerekiyor. System A.R. rootsuz çalışan sistem dosyaları temizleme aracı değildir.

 

Uygulama Adı: System App Remover (Root) (Google Play indir)

Sürüm bilgisi: 3.5.1012

Boyut: 1.83 MB

Kategori: Araçlar

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2015

Destekleyen cihazlar: Android 2.3 ve üzeri

System App Remover 3.5 apk indir