Swift Gamer – Game Boost,speed indir

0
21

Nedir?

Swift Gamer telefonlar arka planında çalışan programların durdurulmasını, oyun için gereken hafıza kapasitesi için gereken hafızayı boşaltan, telefonu soğutmasına yardımcı olan, pil tasarrufu sağlayarak oyunun %60 kadar fazla oynanabilmesi sağlayan bir optimizer uygulamasıdır.

Ne İşe Yarar?

Cep telefonlarındaki kasmayı önlemek için optimizasyon yapılmasını sağlamaktadır. Telefonun ısınmasını önler, telefondaki oyunun desteklenerek daha iyi performans alınmasını sağlar. Pil tasarrufu sağlayarak daha fazla oynanması sağlanır.

Neler Sunuyor?

Oyunların daha hızlı başlatılmasını sağlamaktadır. Cihazın sıcaklığını oynarken takip edilebilmekte, ısınan cihazı kolaylıkla soğutmaktadır. Cihazın ısınması sonucu soğumaya bırakıldığında oyun modunun korunmasını sağlamaktadır. Oyuna çocukların müdahale edebilmesini önlemek için çocuk kilidi ayarlanabilir. Oyun esnasında özellikle online oyunlar için izinsiz ağ erişiminin engellenebilmesi sağlar. Gerçek zamanlı ağ trafiği izlenebilmekte ve böylelikle ağ korunabilmektedir. Oyun raporu sayesinde zamanın ne kadar zamanını oyun oynayarak geçirildiği görülebilmektedir.

Oyun ile ilgili analiz belirli tarih veya tarih aralığında yapılabilir. Oyun yardımcısı olan kabarcık yüzer aktif edilmesi sayesinde hızlı oyun, ekran kaydetme seçenekleri var olacaktır. Oyunların arka planda boşuna çalışan bölümleri algılayarak otomatik olarak temizlenmesini sağlayabilir. Otomatik olarak temizlenmesi istenmeyen oyun ve uygulamaların kaydedilerek temizlemeyecek beyaz liste düzenlenebilmektedir. Oyunları otomatik olarak yönetebilir. Pil tasarrufu sağlayarak oyunların %60 daha fazla oynanmasını sağlamaktadır.

Özellikleri?

Oyun otomatik kontrolü bulunmaktadır. Ağ kontrolü sağlanarak kötü niyetli kişilerin erişimi engellenebilmektedir. Çocuk kilidi sayesinde çocukların oyuna erişimi engellenebilmektedir. Oyun raporu sayesinde ne kadar zamanın oyunda geçirildiği görülebilmektedir. Oyuna başlamadan önce oyun için tüm arka planları durdurulabilmektedir. Oyun arka planları için otomatik temizleme seçeneği bulunmaktadır. Arka planın silinmesi istenmeyen oyun ve uygulamalar için beyaz liste oluşturulabilmektedir. Cep telefon ısısının takip edilmesini, ısısı artan cihazın soğutulabilmesini sağlamaktadır. Oyun süresini artırabilmek için pil tasarrufu sağlamaktadır. Oyunlar için ekran görüntüsü ve anını alma, hızlı oynama seçeneği sunan yardımcı içerir.

Nasıl Kullanılır?

Android cihazlardan Google play store’dan indirilip kurulabilir. Kurulduktan sonra uygulama açılarak kontrol edilmesi istenen oyunlar klasörü oluşturulabilir. Oyuna başlamadan önce optimizer dokunmak yeterlidir.

Nasıl İndirilir?

Android cihazlar için Google play store’dan indirilebilir.

Google Play İçin İndir

 

Tıklayınız