Swarm hesabı nasıl silinir?

0
12462

Swarm, Foursquare tarafından geliştirilen mekan bildirimi yapma, arkadaş bulma ve mesajlaşma gibi hizmetler sunan uygulamadır. Foursquare’ye ait olduğundan Swarm hesabı silmek için sanılandan daha farklı bir işlem uygulayacağız. Swarm hesabı nasıl kapatılır, Swarm nasıl silinir sorularına cevaben aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir.

Not: Swarm hesabınızı sildiğinizde hem Swarm hem de Foursquare hesaplarınızın kapatılacağını, tüm verilerinizin kalıcı olarak silineceği, verilerinizi gelecek zamanda kurtaramayacağınızı unutmayın. Swarm’da hesap silme Android, Windows Phone, iOS (iPhone) işletim sisteminde aynı şekilde gerçekleştirilmektedir.

Swarm hesabımı telefondan/tabletten/bilgisayardan nasıl silebilirim?

  1. Swarm hesabını kalıcı olarak silmek için, aşağıdaki bağlantı adresini kullanın. Hesabınızı telefon ya da bilgisayardaki tarayıcıdan kapatabilirsiniz.
  2. https://tr.foursquare.com/delete_me url adresine gidin.
  3. Karşınıza “Foursquare ve Swarm’dan neden ayrılıyorsun?” sorusu çıkacaktır.
  4. Gerekçenizi yazın ve cevap bölümünün altında bulunan “Delete Account” (Hesabı Sil) yazısına dokunun.
  5. Silme işlemini onaylayın.
  6. Tebrikler, artık Swarm kullanıcısı değilsiniz.

    Swarm hesabım silinmiyor, nasıl silebilirim?

Bazı kullanıcılar hesabının uygulama içerisinden silinebileceğini düşünüyor, ancak Android, iPhone, Lumia cihazlarıyla oluşturduğunuz hesabı kaldırabilmek için yukarıdaki bağlantı adresini kullanmanız gerekiyor.