iPhone ve iPad için Super Mario Run indir

0
491

Nintendo firması yepyeni bir oyunla karşınızda: Super Mario Run. Yazın çıkardığı Pokemon Go uygulamasıyla dünyayı kasıp kavuran Japon firması atari deneyimini iOS cihazlara taşıyor. Bugünlerde adından sıkça söz ettiren Mario artık iPhone ve iPad için indirilebilir durumda.

Mario oyununun nasıl oynandığını hatırlarsınız. Gerekli olan şey atari aleti ve vazgeçilmez kollarken, şimdilerde bu durum tamamıyla değişti. iOS yüklü modellerde tek elle oyun deneyimi sunan Nintendo kullanıcılara eğlenceli vakit geçirmeyi vadediyor.

super-mario-run-rs

Telefon ve tablette oyunun oynanış şekli sürekli ileriye doğru gitmek ve sahip olduğumuz Mario karakteriyle önümüzdeki engelleri ve tehlikeleri aşmak. Ekrana dokunarak zıplama, ilerleme, altın toplama ve bölümü tamamlama eylemlerini gerçekleştirmemiz gereken Süper Mario Run üç farklı moddan oluşuyor:

1- Standart modda mücadele ederek bölümü tamamlamak gerekiyor.

2- Çoklu kullanıcı ile oynanabiliyor ve başkalarıyla rekabete giriyoruz.

3- Üçüncü modda ise kendi Mantar Krallığımızı kurmamız. Krallık için ihtiyacımız olan şey ise topladığımız altınlar.

Nasıl oynanır? 

Kolaydan zora doğru giden Mario oyununda yapmamız gereken tek şey ekrana basarak ilerlemek. Çeşitli yaratıkların, güçlendirici ve sürprizlerin bulunduğu eğlenceli oyunda finale ulaştığımızda bizleri pek yakından tanıdığımız bir tehlike bekliyor: Prensesi zindanında tutsak eden dev canavar.

Gelişmiş arayüzü ve grafiği ile bizleri keyfe, geçmişten aldığımız zevki tekrar ortaya çıkarmaya yönelten, önceleri sahip olduğumuz çocukluk duygusunu tekrar ortaya çıkaran bu eğlenceli oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı adresini kullanın.

Super Mario Run
Super Mario Run
Price: Free+

 

Tıklayınız