Subway Surfers Seoul apk indir

0
620

Subway Surfers dünya turunda bu sefer ziyaret edeceğimiz şehir Güney Kore’nin başkenti Seul. Bekçiden kaçma oyununun bu durağında Asya’ya kayıyor ve maceraya bu kıtadan devam ediyoruz. Aylık olarak güncellenen ve her güncelleme sonrasında farklı bir ülkede koşuşturmaya dahil olduğumuz Subway Surfers uygulamasında arkadaşlarınızla yarışmak ve en üst sıralara tırmanmak için Subway Surfers Seul apk indirebilir, telefon veya tabletinize ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Subway Surfers sonsuz koşu ve macera oyununu bilmeyenler için kısaca açıklamak gerekirse, sahip olduğumuz karakteri tren raylarının ve vagonların arasında yönetiyoruz. Dokunmatik ekranı kullanarak peşimizdeki bekçiden ve onun gaddar köpeğinden kaçmaya, altınları toplayarak en yüksek puanı almaya çalışıyoruz. Karakterimiz sonsuz koşu oyunu olduğundan dolayı eninde sonunda yakalanıyor ancak bizim buradaki asıl amacımız en yüksek puana ulaşıp Facebook arkadaşlarımızın rekorunu egale etmek veya birinci sıradan hiç kopmamak.

Oyunun eski sürümleri;

S.Surfers Las Vegas

S.Surfers Bangkok

Subway Surfers Seul apk indirmek ve cihazınıza yüklemek için aşağıdaki bağlantı adresini kullanabilirsiniz. Sitemizde uygulamanın full mod, sınırsız altın hileli, bedava anahtarlı versiyonu yoktur. Ayrıca Subway Surfers hack tools araçları yer almamaktadır. Uygulamayı yalnızca Google Playsiz, apk formatında indirebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

subway-surfers-seoul-apk-android

Uygulama Adı: Subway Surfers Seoul (Seul)

Sürüm: 1.34.0 APK

Kategori: Sonsuz Koşu

Tür: Oyun

Uygulama Dili: Türkçe

Yayınlanma Tarihi: 22 Ocak 2015

Subway Surfers Seoul apk indir