Subway Surfers Paris apk indir

0
977

200 milyonu aşkın indirme sayısıyla, Android işletim sistemi bulunan telefon ve tabletlerde en çok oynanan oyunlardan biri olan Subway Surfers uygulaması güncellendi. Mart ayında güncellenen ve yaklaşık bir ay sürecek maceramız Paris’te devam ediyor.

Bilmeyenler için uygulamayı kısaca tanıtmak gerekirse; oyunu başlattığımızda peşimize bir tren garı bekçisi ve onun köpeği takılıyor. Dokunmatik ekranı kullanarak sağ, sol ve orta olmak üzere üç farklı kulvardan koşarak bekçiden kaçmaya çalışıyoruz. Tabii eninde sonunda yakalanacağız, çünkü oyun git gide hızlanıyor ve bir yerlerde ya trene ya da bir engele çarpıyoruz.

Sonsuz koşu oyunu olarak da anılan Subway Surfers Paris uygulamasını sitemiz aracılığıyla Google Play üzerinden veya Subway Surfers Paris apk formatında indirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla mücadele edeceğiniz, gerekirse yardımlaşacağınız ve Facebook skor tablosu üzerinden kapışacağınız Subway Surfers Paris güncel sürümü ile renkli ve canlı grafiklerin, farklı bir şehrin sahibi olun.

Anahtarları, altınları ve sürpriz kutularını toplayın, en yüksek skora ulaşın. Aylık ve günlük görevleri tamamlayarak daha fazla altının sahibi olun. Karakterler, kaykaylar ve çeşitli güçlendiricileri satın alarak önünüze çıkan tüm engelleri aşın. Tabii ki oyunun zevkinin yanında hızlı düşenme, anlık karar verme ve refleks gibi alanlarda beyninizi geliştirin.

Bilgi: Mobilgim üzerinde Subway Surfers altın hilesi, full mod araçları, hack tools, anahtar, sınırsız para gibi dosyalar bulunmamaktadır.

subway-surfers-paris-uygulama-resimler

Uygulama Adı: Subway Surfers Paris (Google Play indir)

Sürüm bilgisi: 1.37.0

Boyutu: 40.7 MB

Kategori: Oyun

Dil: Türkçe

Güncellenme Tarihi: 26 Mart 2015

Destekleyen cihazlar: (Android 2.3.3 ve üzeri)

Subway Surfers Paris v 1.37.0 apk indir