Subway Surfers Mumbai apk indir

0
801

Subway Surfers, sonsuz koşu oyunu için yayımlanan son güncelleme ile birlikte Hindistan’ın başkenti Mumbai şehrindeyiz. Türkçe’de Bombay olarak geçen yerde en çok altını toplamaya ve en yüksek skorları almaya devam ediyoruz.

Dilerseniz uygulamayı bilmeyenler için kısaca açıklayalım. Temple Run benzeri bir sonsuz koşu oyunu olan Subway Surfers’ta temel amacımız en uzağa gidebilmek ve en yüksek skora ulaşmak. Oyunda eninde sonunda yakalanıyoruz, tren çarpıyor ya da ölüyoruz ancak asıl hedefimiz yaşamak değil, sıralamada liderlik koltuğuna oturmak.

Subway Surfers Eski sürümler:

Hawaii apk indir

Seoul apk indir

Las Vegas apk indir

Bangkok apk indir

Tren yollarında grafiti yapan karakterimiz bekçi tarafından görülmesiyle kovalamaca başlıyor ve bekçiyle köpeğine yakalanmadan kaçmaya çalışıyoruz. Oyundaki çeşitli güçlendiricilerle daha fazla puan ve altın toplayabiliyoruz. Bunun yanında anahtarları kullanarak yansak bile tekrardan dirilebiliyoruz. Kimi zaman sürpriz kutu ve oyun içi etkinlikler sonucunda çeşitli hediyeler kazanıyoruz.

Siz de Subway Surfers Mumbai’yi oynamak ve Android telefon veya tabletiniz üzerinden serüvene ortak olmak için, aşağıdaki bağlantı adresinden uygulamayı indirin. Arkadaşlarınızla yarışın, boş vakitlerinizi eğlenceye çevirin. Bilgi: Sitemizde Subway Surfers Mumbai apk full mod, sınırsız altın hilesi, anahtar, hack, para hilesi gibi araçlar bulunmamaktadır.

subway-surf-apk-indir-mumbai-android-resimler

Uygulama Adı: Subway Surfers Mumbai (Bombay) (Google Play)

Sürüm: 1.36.0 APK

Kategori: Sonsuz Koşu

Tür: Oyun

Uygulama Dili: Türkçe

Yayınlanma Tarihi: 6 Mart 2015

Subway Surfers Mumbai apk indir