Subway Surfers İstanbul ne zaman gelecek?

0
4447

Subway Surfers yapılan her yeni güncelleme ile farklı bir şehirde tren raylarında koşturduğumuz, altın toplayarak ve sürprizlerden faydalanarak karakterimizi geliştirip, en yüksek puanı almaya çalıştığımız bekçiden kaçma oyunudur. Android, iOS ve Windows Phone cihazlara ücretsiz olarak indirilebilen uygulamada her daim farklı istasyonlarda eğlenceli ve keyif dolu dakikalar geçiriyoruz.

Subway Surfers Miami’ye, Mexico’ya hatta şimdi çıkan yeni versiyonla Bangkok’a geldi. Peki Türkiye turu ne zaman gelecek?

Yapımcısı Kiloo Games olan bekçiden kaçma oyunuyla ilgili bu konuda herhangi bir açıklama yapılmadı. İnternette sonu “Ha geldi, ha gelecek”e çıkan konular açılıyor ancak bu haberlerin tümü kocaman birer yalandan ibaret. Subway Surfers İstanbul indir, apk yükle şeklindeki konular ise işin bir başka boyutu.

Güncellemeler açıklama yapılmadan, kullanıcılara sürpriz olacak şekilde geliyor. Subway Surfers’a İstanbul’un gelmesi, dünyadaki sayılı büyük şehirlerden biri olması açısından muhtemel. Ancak ne zaman, hangi tarihte bu bölüme kavuşacağımız konusunda bir bilgi bulunmuyor.

Nokia Lumia için Subway Surfers indir

iPhone ve iPad için Subway Surfers indir

Android için Subway Surfers indir

Subway Surfers Bangkok v1.31.0 Apk indir