Subway Surfers Hawaii apk indir

0
914

Subway Surfers apk 1.35.0 güncellemesi geldi. Şubat 2015’te yayımlanan paket ile bu sefer Amerika’nın Hawaii adalarında uzun bir serüven yaşayacağız. Subway Surfers Hawaii apk indirerek maceraya katılabilir, sonsuz koşuda en yüksek skoru almaya gayret edebilirsiniz. Bilmeyenler için S.Surfers’ın nasıl bir oyun olduğunu kısaca açıklayalım.

Temple Run’ın ardından çıkan ve dünyada en çok indirilen sonsuz koşu oyunlarından biri olan Subway Surfers’ta temel amacımız peşimize köpeğiyle takılan tren garı bekçisinden kurtulmak. Önümüze çıkan altınları, güçlendiricileri, anahtar ve kutuları toplayarak en yüksek puana ulaşmak.

Çeşitli karakterlerin bulunduğu uygulamada, kazandığımız altınlarla güçlerimizi arttırabiliyoruz. Bunun yanında anahtarlar sayesinde yakalansak bile kaldığımız yerden koşuya devam edebiliyoruz. Android için Subway Surfers apk Hawaii indirebilir, telefon veya tabletinizde oyun içi satın alma özelliklerinden de yararlanarak dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Uygulama en son güncel sürümdür.

Önceki oyun sürümleri:

S.Surfers Las Vegas

S.Surfers Bangkok

S.Surfers Seoul

Bilgi: Subway Surfers Havaii apk full mod indirme, sınırsız altın, anahtar, araçları, hack tools bulunmamaktadır. Verilerinizi güvence altına almak adına illegal yollu uygulamalardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

S. Surfers İstanbul: Bu durumla alakalı daha önceden Subway Surfers İstanbul ne zaman gelecek? başlığı altında bir yazı yayımlamıştık. Uygulama geliştiricisinin ne zaman geleceği yönünde bir açıklaması bulunmuyor.

subway-surfers-hawaii-apk-indir

Uygulama Adı: Subway Havai (Google Play)

Android Versiyon: 1.35.0 apk

Tür: Sonsuz Koşu / Oyun

Uygulamanın Dili: İngilizce (Türkçe dil desteği yoktur.)

Güncellenme Tarihi: 12 Şubat 2015

Subway Surfers Hawaii apk indir