Subway Surfers Bangkok v1.31.0 Apk indir

2
2136

Subway Surfers güncellendi ve Bangkok 1.31.0 versiyonu çıktı. Android işletim sistemiyle çalışan telefon veya tabletlere indirebileceğiniz ücretsiz olan Subway Surfers ile dünya turuna kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Yapılan her güncellemede dünyanın farklı bir şehrini dolaştığımız bekçiden kaçma oyununda bu sefer Tayland’ın başkenti ve en kalabalık şehri olan Bangkok’ta maceraya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Kasım ayında gelen Subway Surfers Bankgok v1.31.0 sayesinde artık heyecanı ve eğlence dolu dakikaları Asya Kıtası’nda sürdüreceğiz. subwaysurfers-bangkok

Kiloo Games tarafından geliştirilen ve dünya genelinde en çok indirilen ve beğenilen oyunlardan biri olan Sabvey Sorfırs uygulamasını apk olarak telefon ve tabletlere indirebilir, yükleme işlemini başlatabilirsiniz. Oyunun senaryosuna göre grafiti yaparken yakalanan ve kaçan kaykaycı bir çocuk, tren yolunun bekçisi tarafından kovalanıyor. Onun amacı yakalamak, bizim ki ise ondan kurtulmak.

Subway Surfers v1.31.0 apk sürümünü direkt olarak indirmek için buraya dokunun. (Tıklayın.) Mobil cihazınıza Subway Surfers’in yeni bölümünü, en güncel versiyonunu yükleyerek sonsuz koşu oyununa devam edin.

Google Play üzerinden indirmek için ise burayı ziyaret edin. Tavsiye etmiyoruz ancak yapılan Google aramaları ve istekler doğrultusunda Subway Surfers apk full hile mod apk (Sınırsız altın-Gold- ve anahtar) indirmek için olan sürümü de eğer hile hurdadan hoşlanan biriyseniz buradan indirebilirsiniz. Bu bağlantıyı kullanarak hileden dolayı virüs, kötü amaçlı dosya gibi yazılımların cihazınıza bulaşmasından doğacak sonuçları kabul etmiş sayılırsınız.

Subway Surfers apk London indirmek için buradaki konumuza bakabilirsiniz.