Stickman Revenge 3: League Of Heroes indir

0
17

Nedir?

Stickman Revenge 3: League Of Hereoes Google Play Store’da Android 4.0.3 ve sonrası telefonlar için Zonmob Game Studio tarafından geliştirilen ücretli (5,99TL) bir aksiyon oyunudur. Bir çöp adam karakterine sahip olunan ve bu çöp adamın gerek yeteneklerini gerek silahlarını bölümler geçildikçe ve para kazanıldıkça geliştirilebilecek bir oyundur.

Ne İşe Yarar?

Okulda işte herhangi bir sırada veya bir şeyleri beklerken zaman geçirmek için oynanan bu aksiyon oyunu bağımlılık yaratacak ve bırakılamayacak bir oyun. Daha çok eğlenmek ve zaman geçirmek için oynayanların yanı sıra bu oyunda en iyi olmak için de dövüşenler mevcuttur.

Neler Sunuyor?

Asla bitmeyen dövüş haritaları ile sınırsız bir eğlence ve adrenalin sunan bu oyunda, yeteneklerin geliştirilmesi, yeni yeteneklerin açılması ve silahların alınması gibi özellikleri barındıran market sunuyor. Çaba sarf etmeden para karşılığı yeni silahları açılabilir hale getiren oyun içi satın alma özelliği sunuyor. Diğer çöp adam dövüş oyunlarının yanı sıra yeni tema ve kahramanlar sistemi gibi özellikler sunuyor. Kahramanlar sistemi 6 farklı ligden oluşuyor ve bu liglerde yükselme olanağı sunuyor.

Özellikleri?

Son güncellemesini 30 Mart 2018 tarihinde yaparak oyun sürümünü 1.0.3’e yükseltmiştir. Bu güncellemede her kahramanın kendine özel yeteneklerinin olmasını sağlayarak, mutlak kontrast ve dramatik renkler ekleyerek, evcil hayvan sistemi ekleyerek ve bu sistemi çeşitlendirerek, sopa, Domuz Çubuğu, Kelebek çubuğu gibi eşyalar ekleyerek özelliklerini diğer çöp adam oyunlarına göre baya genişletmiştir.

Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı başarılı bir şekilde indirdikten sonra karakter seçim ekranı gelir, karakter seçildikten sonra ana ekranda başlamak için bir Play tuşu barındırır bu tuşa hafifçe tıklayarak sürekli ileri giden bir haritada karşılaşılan tüm düşmanları öldürmek ana amaçtır. Belli bir puandan sonra gelen Boss yaratıkları öldürmek için ise yeteneklere ihtiyaç duyulacaktır.

Nasıl İndirilir?

Android 4.0.3 veya üstü telefondan Google Play Store’a giriş yapılır. Google Play’e daha önceden eklenmiş olan bir kredi kartı gereklidir veya hediye kartı da kullanılabilir. Bu sefer yükle sekmesinin yerinde 5,99 TL yazan tuşa hafifçe dokunulur ve kredi kartı bilgilerinin seçili olduğu ekrandan kullanılacak kredi kartı seçilerek işlem tamamlanır. Kısa bir süre bekledikten sonra indirme başarıyla tamamlanmış olur ve oyuna başlanabilir.

Google Play İçin İndir

AppStore İçin İndir

 

Tıklayınız